Lietuvos policijos archyvo nuotr.

Pareigūnai trečiadienio naktį pradėjo įtariamojo dėl devynmetės pagrobimo Kaune apklausą, kol kas jis sulaikytas 48 valandoms. Tai Eltai patvirtino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė žiniasklaidai Odeta Vaitkevičienė.

„Naktį jis iškart buvo pristatytas į policijos įstaigą, nuo to momento prasidėjo procesiniai veiksmai. Žmogiška kalba kalbant, apklausos yra prasidėjusios“, – Eltai trečiadienio rytą teigė O. Vaitkevičienė.

Visgi nei nusikaltimo motyvų, nei kitų įtariamo pagrobimo aplinkybių policijos atstovai kol kas nekomentuoja.

„Daugiau iš tyrimo medžiagos – jau kiek prokuroras galvos, kad galima ir reikalinga, tiek ir pateiks informacijos“, – pridūrė Kauno apskrities VPK.

ELTA primena, kad nuo sekmadienio ieškota Kaune dingusi devynmetė buvo rasta. Tai antradienio vakarą patvirtino Kauno policija. Mergaitę įtariamas pagrobėjas laikė už 1,5 km esančiame garaže, ten įvyko ir pagrobėjo sulaikymas, jį atliko „Aras“. Pareigūnai buvo informuoti, kad įtariamasis gali būti ginkluotas. Tačiau minėtasis ginklas rastas nebuvo.

„Prieš asmenį buvo panaudoti antrankiai, mergaitė buvo kartu. Tai nebuvo paprasta operacija, nes turėjome informaciją apie tai, kad asmuo gali būti ginkluotas. Mergaitė šiuo metu yra Kauno klinikose, ją apžiūri ekspertai. Devynmetė yra tėvų priežiūroje“, – trečiadienio naktį surengtoje spaudos konferencijoje teigė Generalinis komisaras Renatas Požėla.

R. Požėla Eltai taip pat patvirtino, kad įtariamasis yra policijos komisariate, o mergaitė išvežta apžiūrai į Kauno klinikas.

Primenama, jog 2014 metais gimusi mergaitė iš namų, esančių Kaune, Trešnių take, išėjo sekmadienio vakarą. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai ir kitos institucijos nuo tos dienos vykdė jos paiešką.

Antradienį prie paieškų prisijungė ir daugiau kaip pusšimtis Viešojo saugumo tarnybos (VST) pareigūnų.

Viktorija Smirnovaitė (ELTA)

Rekomenduojame

Naujienų agentūros ELTA informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "NAUJIENŲ AGENTŪRA ELTA" sutikimo draudžiama.
 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: