Robbie Williams: likus 2 savaitėms iki koncerto Vilniuje – nauja daina

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-08-03 11:13

Spausdinti | Komentarai

Under The Radar Vol.2 (2)

Likus vos 2 savaitėms iki didžiausio istorijoje mūsų šalyje muzikos šou, Robbie Williamsas gerbėjams dovanoja naują dainą. Jau rugpjūčio 16 d. Vingio parke analogų Lietuvoje neturintį koncertą surengsiantis R.Williamsas neseniai patvirtino, kad išleis antrąją albumo „Under The Radar“ dalį. Dainininko gerbėjai, kurie iš anksto užsisako šį albumą, jau dabar gali gauti naują britų superžvaigždės dainą „Eyes On The Highway“.

Buvau labai laimingas, kai išleidus „Under The Radar Vol. 1“ sulaukiau didelio gerbėjų palaikymo, todėl džiaugiuosi pranešdamas, kad netrukus pasirodys antra albumo dalis“, – pristatydamas albumą kiek anksčiau sakė R.Williamsas. „Labai didžiuojuosi savo dainomis ir negaliu sulaukti, kada galėsiu jomis pasidalinti su jumis“.

Naujos R.Williamso dainos „Eyes On The Highway“ ištrauka

Bilietus į R.Wiliamso didžiausią metų šou, kurį pradės garsus populiarios muzikos duetas „Erasure“, galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt

Didžiausiu šių metų šou vadinamą Robbie Williamso koncertą Vilniaus Vingio parke pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt