Nelly Furtado / Organizatorių archyvo nuotr.

Netrukus pirmą koncertą Lietuvoje surengsianti Kanados popžvaigždė Nelly Furtado pramogų pasaulyje vadinama stiliaus chameleone. Pradėjusi nuo hipiško įvaizdžio, dainininkė virto tikra vilioke ir ne kartą stebino savo pokyčiais.

Boho stiliaus ilgas sijonas, „Adidas“ sportiniai bateliai, į dvi kasas surišti plaukai – romantiškas, vėjavaikiškas ir hipiškas įvaizdis N. Furtado lydėjo karjeros pradžioje. Tai matyti pirmo jos singlo „I‘m like a bird“ vaizdo klipe. Šiek tiek atviresnis įvaizdis jau pastebimas jos antrame klipe „Turn off the lights“, kuriame atlikėja dėvi aptemptą palaidinę, o vėliau ją pakeičia ryškiaspalviais sportiniais drabužiais.

N. Furtado niekada nebuvo prisirišusi prie vieno įvaizdžio ir, priklausomai nuo nuotaikos ar muzikos stiliaus, jį drąsiai keisdavo – nuo griežtos klasikos iki sportinio. Kai kurie mados žinovai sako, kad ji įvaizdį keitė dažniau nei pati popkaralienė Madonna. Hiphopo įtaka juntama ne tik populiariausiame N. Furtado albume „Loose“, bet ir išvaizdoje: ryškus makiažas, išsiskiriantys stambūs papuošalai, besiplaikstančios garbanos. Boho įvaizdį ji iškeitė į trumpas palaidines ir seksualias sukneles. Didžiausių savo hitų „Meaneater“ ir „Promiscuous“ klipuose dainininkė šoka pasipuošusi dailią figūrą išryškinančiais džinsais, aukštakulniais ir pilvą atidengiančia trumpa palaidine, kituose klipuose akis pridengia ir paslaptingumo suteikia ilgi kirpčiukai, N. Furtado dėvi trumpas sukneles. Dainoje „Do It“ dainininkė išsiskiria papuošalų gausybe, atvira palaidine ir ryškiu vakariniu makiažu.

11

Nelly Furtado / Organizatorių archyvo nuotr.

Vyrų akis tokia N. Furtado transformacija išties pradžiugino, tačiau atsirado ją kritikuojančių pavyduolių. „Kritikai gėlė, kad mano įvaizdis yra per daug seksualizuotas. Ar tikrai? Juk aš neapsinuoginau, nesisukau aplink stulpą. Vis dar manau, kad jis kartais yra per saldus. Tai, kad užsivilkau labiau aptemptą suknelę, susigarbanojau plaukus, dar nereiškia, kad padariau kažką drastiško“, – stebėjosi dainininkė.

13

Nelly Furtado / Organizatorių archyvo nuotr.

Visą karjerą N. Furtado nuolatos eksperimentavo ir su šukuosenomis. Tamsių plaukų savininkė iš pradžių turėjo pusilgius plaukus, kuriuos surišdavo į uodegą arba į dvi kasas. Vėliau atlikėja pamėgo plaukus susegti aukštai viršugalvyje arba sugarbanodavo valiūkiškomis bangomis. Dar ji nustebino kirpčiukais ir tiesiais ilgais plaukais. Dainininkė buvo tapusi ir blondine bei trumpai nusirėžusi savo ilgus plaukus. Visgi ji vis sugrįždavo prie natūralios tamsios plaukų spalvos. Paskutiniu metu N. Furtado dar kartą buvo nusikirpusi plaukus, tačiau juos vėl pradėjo auginti.

15

Nelly Furtado / Organizatorių archyvo nuotr.

Dailių veido bruožų pietietiškų šaknų turinti kanadietė visada mėgo ryškų makiažą. Mėlynas akis išryškindavo juodu pieštuku, šešėliais. Preciziškai atliktas makiažas – svarbi popžvaigždės įvaizdžio dalis.

16

Nelly Furtado / Organizatorių archyvo nuotr.

Ant raudonojo kilimo ir kituose oficialiuose renginiuose N. Furtado dažnai rinkdavosi klasikinį stilių ir ilgas suknele, prie jų derindavo subtilius papuošalus, o plaukus dažniausiai sukeldavo ant viršugalvio. Šiuo metu dainininkė renkasi kiek brandesnį stilių: moteriškesnes sukneles, klasikinio sukirpimo kelnes ir palaidines, ant naujojo albumo „The Ride“ viršelio ji pasipuošusi tautiniais motyvais išmarginta palaidine. Rugsėjo pabaigoje N. Furtado Monte Karle dalyvavo viename oficialiame renginyje, kuriame pasipuošė graikiško stiliaus suknele ir tokios pat stilistikos plaukų aksesuarais.

Nelly Furtado performs at the Concert for Diana at Wembley Stadium in London July 1, 2007. Princess Diana's sons staged a charity concert in her memory on Sunday which they hope will quell her critics and celebrate her humanitarian achievments.   REUTERS/Luke MacGregor    (BRITAIN) [PNG Merlin Archive]

Nelly Furtado / Organizatorių archyvo nuotr.

Kaip ji atrodys koncerte Kaune, – jos gerbėjams yra tikra mįslė, mat niekada negali žinoti, ko laukti iš ne kartą įvaizdžius scenoje ir gyvenime keitusios dainininkės. Pirmas ir vienintelis N. Furtado koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks spalio 24 d.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: