© Vilmanto Ramono nuotr. / KaunoZinios.lt

Tobulėjanti visuomenė bei paslaugų perkėlimas į elektroninę terpę, verčia tobulėti ir laisvės atėmimo vietose esančius asmenis.

Nuteistieji atranda naujų pasipelnymo iš patiklių žmonių būdų. Populiarų telefoninį sukčiavimą, kuomet informuojama apie artimo žmogaus nelaimę ir prašoma už pagalbą pinigų, keičia kitas, ne mažiau sumanesnis būdas – skelbimai populiariuose nekilnojamojo turto ar automobilių pardavimo portaluose ar socialiniuose tinkluose, kuriuose bausmę atliekantys nuteistieji skelbiasi apie parduodamus įvairius daiktus, mažesne nei rinkos kaina.

Padažnėjo atvejų, kai susigundę patraukliu internetiniu skelbimu, asmenys paskambina jame nurodytu telefonu ir net nesusimąstydami perveda sukčiams nuo 50 iki 100 eurų avansinį užmokestį už norimo įsigyti nekilnojamojo turto objekto ar automobilio rezervaciją.

Kalėjimų departamentas ragina piliečius būti budriais, nesusigundyti viliojančiais pasiūlymais ir nepervedinėti avansu pinigų nepažįstamiems asmenims už neatliktas paslaugas ar neįsigytus daiktus.

Taip pat saitykite: 10 patarimų, kaip apsaugoti savo kompiuterį nuo virusų ir įsilaužimų

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: