Organizatorių archyvo nuotr.

Mūsų šalyje keturi skirtingi metų sezonai plaukus veikia ne visada teigiamai. Žiemą jie kenčia nuo šalčio, o štai vasarą galvos puošmenas alina kaitri saulė. Džiugina tai, jog plaukų priežiūros gamintojai nesnaudžiai ir su kiekviena diena sukuria vis efektyvesnes ir kokybiškesnes plaukų priežiūros priemones. Vienos tokių – Biosilk produktai plaukams. Biosilk – tai originali plaukų priežiūros linija, sukurta tam, kad Jūsų plaukai taptų minkštesni, žvilgantys, o svarbiausia – sveiki. Visi Biosilk produktai sudėtyje turi gryno natūralaus šilko. Skamba puikiai, tiesa?

Plaukų šampūnai ir kondicionieriai

Biosilk kompanija pasirūpino, jog jų priemonių linijoje sau tinkamą šampūną ir kondicionierių rastų kiekvienas. O šias priemones dera rinktis tikrai ne pagal pakuotės grožį ar patrauklų kvapą. Pirmiausia reiktų įvertinti, kokie jūsų plaukai. 

Sausiems ir pažeistiems plaukams reiktų vengti skaidrių šampūnų. Ieškokite šampūnų, kuriuose yra kondicionuojančių ingredientų, sakykim,  keratino ir kamelinos aliejaus, kad būtų užtikrintos lygios, blizgios ir apsaugotos plaukų sruogos. Tą patį galima pasakyti ir apie kondicionierius. 

Ploniems plaukams ieškokite švelnių šampūnų, kurių sudėtyje yra tirštinančių ingredientų, tokių kaip pantenolis ir pažangūs polimerai, skirti padidinti plaukų kiekį. Kalbant apie kondicionierius ir plonus plaukus, be abejonės, bus tinkamiausios priemonės pakeliančios plaukus nuo šaknų galiukų ir taip sudarančios storesnių plaukų įvaizdį. 

Garbanotiems plaukams ieškokite šampūnų su maitinančiais botaniniais ekstraktais ir garbaną palaikančiais ingredientais. O rinkdamiesi kondicionierių atkreipkite dėmesį į tas priemones, kuriuose yra natūralių aliejų ir augalinių ekstraktų, kurie subtiliai dengia sruogas ir sumažina garbanų išsipūtimą.

Šiurkštūs plaukai bus dėkingi už drėkinančius kreminius šampūnus. Kadangi šis plaukų tipas gali būti  itin sausas, taip pat geriausia rinktis drėkinantį kondicionierių.

Ką geriausia parinkti brandiems plaukams? Senėjančius plaukus plaukite  šampūnu be parabenų ir silikono, užpiltu stiprinančiu alyvuogių ekstraktu. Taip subalansuosite galvos odos būklę ir sustiprinsite plauko struktūrą. Be kondicionieriaus su tokiais plaukais – nė žingsnio. Ieškokite ypač drėkinančio kondicionieriaus, kad atkurtumėte jaunatvišką blizgesį ir glotnumą.

Stebuklingas plaukų šilkas

Pastaruoju metu tai yra labai populiari plaukų puoselėjimo priemonė. Plaukų šilkas – profesionali priemonė, giliai veikianti plauko struktūrą, regeneruojanti, maitinanti, grąžinanti reikiamą drėgmės balansą, todėl galite neabejoti, jog naudojant tokią priemonę Jūsų plaukai žvilgės, bus glotnūs ir elastingi. Kokį geriausia pasirinkti? Biosilk siūlo itin lengvos formulės plaukų šilką su kokosų aliejumi.  Tai idealus pasirinkimas sausiems plaukams ir sausėjančiai, pleiskanoti linkusiai galvos odai. Jeigu dažnai būnate saulėje sustiprinkite plaukus  naudodami „Biosilk Silk Therapy“. Štai turinčioms plonus palukus rekomenduojama „Biosilk Silk Therapy Lite“. Taigi, pasirinkimas tikrai nuostabus.

Užsakymo Nr. KMC220049

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: