instagram.com/dumphil/ archyvo nuotr.

Žavus, 60 metų vyras, Philippe Dumas iš Paryžiaus įgyvendino savo svajonę ir tapo modeliu. Vyras tikina, kad pensija nėra žmogaus įkalinimas ir, kad tikrasis gyvenimas prasideda tik po penkiasdešimt gyvenimo metų.

Kai Philipui buvo 12 metų, jo svajonė buvo tapti automobilių dizaineriu. Tuo metu vyras jautė potraukį piešti automobilius ir tikino, kad tai yra jo hobis ir didžiausia svajonė būtų ateityje dirbti tokioje srityje. Baigęs mokyklą Philipas studijavo teisę, tačiau dirbo kino ir reklamos srityje.

Praėjusiais metais dėl asmeninių priežasčių Philipas pradėjo dirbti naują darbą ir tuomet kilo idėja pakeisti savo išvaizdą bei paeksperimentuoti. Vyras pradėjo auginti stilingą barzdą bei stengėsi kardinaliai pakeisti savo išvaizdą bei gyvenimo būdą, nes troško tapti modeliu. Nemažai laiko Philipas praleido kurdamas savo įvaizdį, atidžiai  rinkosi drabužius ir visiškai pakeitė jų stilių. Vyro pasikeitimai neliko nepastebėti, daug dėmesio sulaukė iš pažįstamų ir netrukus gavo pasiūlymą tapti modeliu ir įgyvendinti ilgametę savo svajonę.

Philippe Dumas pakeitė savo išvaizdą ir tapo modeliu bei įrodė visiems, kad svajonės tikrai pildosi, tiesiog reikia siekti savo tikslo ir niekada nenuleisti rankų. Vyras įžengė į mados pasaulį tuomet, kai daugelis tokio amžiaus žmonių pradeda ypatingai ramų gyvenimo etapą.

Žiūrint į šio brandaus amžiaus vyro nuotraukas belieka patikėti tuo, kad metai yra tik skaičius. Svarbiausia žinoti, ko norime iš gyvenimo ir niekados nenustoti to siekti, nes ir slapčiausios svajonės gali išsipildyti.

A photo posted by Philippe Dumas. Paris. France (@dumphil) on

Taip pat skaitykite: Madeline paauglė su Dauno sindromu išpildė savo svajonę tapti modeliu

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: