Fantazija bei rinktiniais superherojais stebinanti „Teisingumo lyga“ jau kitais metais grįš į ekranus originalia režisieriaus Zacko Snydnerio versija. Visai neseniai buvo pristatytas anonsas iš filmo, kuris turėtų debiutuoti 2021 metais.

Scenaristas ir režisierius Zackas Snyderis turėjo palikti ,,Teisingumo lygos“ kūrimą dėl tragiškos ir itin asmeniškos šeimos nelaimės. 2017 metais mirė jo dukra. „Nusprendžiau atsitraukti nuo filmo, kad būčiau su šeima, būčiau su savo vaikais, kuriems manęs labai reikia“,- tuo metu pranešė Z.Snyderis.

Prieš pasitraukdamas Zackas Snyderis pristatė kelis filmo fragmentus norėdamas parodyti, koks filmas turėtų būti. Tačiau šie filmo fragmentai nebuvo galutinai užbaigti. Jie neturėjo vaizdo efektų, elementų, todėl buvo sunku suprasti tikrąją mintį.

Dėl nelaimės pagrindinio kūrėjo darbas perduotas Jossui Whedonui. Jis filmą perkūrė taip, kaip įsivaizdavo pats. Tačiau kilo daug nesklandumų.

Jossas Whedonas gavęs studijos mandatą filmą perrašė išmesdamas beveik aštuoniasdešimt puslapių, kuriuose buvo labai svarbi informacija. Parašė daugiau nei 33 procentus filmo. 2017 metų rugpjūčio pabaigoje oficialiai patvirtinta, kad Jossas Whedonas yra ,,Teisingumo lygos“ scenaristas.

 

 

 

Nepaisant, kad J.Whedonas yra „Teisingumo Lygos“ scenaristas, nepamiršti ir žmonės, kurie pradėjo filmo kūrimo procesą.

Įprastai didelius kino filmus perfilmuoti trunka vieną arba dvi savaites ir tai kainuoja iki 10 milijonų dolerių, tačiau „ Teisingumo Lygos“ perfilmavimas truko daugiau nei 2 mėnesius ir kainavo beveik 25 mln. dolerių.

Nepaisant to, kad 2017 metų lapkričio 17 dieną išleistas filmas „Teisingumo lyga” buvo toks laukiamas po jo išleidimo kilo labai daug ginčų.

Gerbėjai teigė, kad filmas labai silpnas ir visiškai nenuoširdus. Pastebėtas tik vienas pliusas – Gal Gadot ir Ezra Milerio pasirodymai ir keletas tikrai gerų veiksmo scenų. Kritikai teigia, kad net humoristiniai juokeliai, kas šiais laikais labai svarbu, parašyti apsimestiniai, atrodo labai nenatūraliai ir netikrai.

Dėl šių priežasčių gerbėjai troško pamatyti režisieriaus versiją, kurią sukūrtų Zackas Snyderis. Jie ėmė prašyti, netgi reikalauti Snyderio filmo. Tokie gerbėjų pasisakymai žinoma skaudino Jossą Whedoną.

2017 metais, po filmo išleidimo, „Teisingumo lyga“ pateko į antraštes. Aktorius Ray Fisheris apkaltino scenarstą Jossą Whedoną itin šiurkščiu bendravimu. Nelabai suprantama, kaip žmogus, kuriam patikėtas toks atsakingas darbas, gali elgtis su aktoriais taip neatsakingai. R. Fisheris teigė, kad scenaristas buvo labai grubus, sakė įžeidžiančias replikas ir žodžius, elgėsi labai neprofesionaliai, atrodė, kad Whedonas nepatenkintas viskuo.

Aišku ir tai, kad Ray Fisheris, kuris filme „Teisingumo Lyga“ vaidino Kiborgą, nebuvo vienas, kuriam nepatiko Josso elgesys. Benas Affleckas apibudino „Teisingumo lygą“ kaip viena po kitos kylančia problemas. Aktorius filme atliko Betmeno vaidmenį. Po šio vaidmens B.Affleckas labai nusivylė ir nenorėjo filmuotis toliau šiame vaidmenyje.

Be jau minėtų aktorių, kurie turėjo nesklandumų susijusių su juostos kūrimu, aktorius Henrry Cavillas, filme atliekantis Supermeno vaidmenį, taip pat patyrė problemų. Dėl filmo perfilmavimo jis turėjo nutraukti arba sustabdyti filmavimąsi kituose kino projektuose. Tai sukėlė problemų susijusių su jo išvaizda. Filme, kuriame filmavosi H. Cavillas, viena svarbiausių išvaizdos detalių – ūsai, tačiau „Teisingumo lygoje“ jie buvo negalimi. Filme jie paslepiami efektais, tačiau tai atrodo labai netikrai. Dėl tokios, rodos, menkos problemos, (išties tai rimta problema smarkiai gadinanti pasakojimo įspūdį) aktorius buvo labai nepatenkintas.

Kaip ir minėta, filmas sulaukė daugybės kritikos. Žmonės reikalaudami „Teisingumo lygos“ Snyderio versijos, ėmė rašyti įvairias peticijas. Daugelyje socialinių tinklų paskelbti atitinkamos grotažymės kaip #ReleaseTheSnyderCut reikalaujantys gražinti Zacko Snyderio filmą.

2017 metais liepos 18 dieną Zackas Snyderis iš savo socialinių tinklų pašalino visus reklaminius vaizdus, kurie susiję su filmu. Gerbėjai teigė, kad, galbūt, Snyderiui nepatiko Whedono versija, tačiau tai nėra patvirtinta jokiais duomenimis. Pagrindinis filmo kūrėjas Zackas Snyderis teigė, kad „Teisingumo lygos“ Josso versijos nėra matęs, tačiau tiki, kad viena ketvirtoji filmo yra ne jo.

Praėjus dviem metam po filmo išleidimo, gerbėjai padidino spaudimą, kad Zackas Snyderis grįžtų ir išleistų savo filmo versiją. Per antrąsias filmo metines grotažymei #ReleaseTheSnyderCut išaušo didi diena – savo balsus Tviteryje pridėjo net kino žvaigždės Gal Gadot ir Benas Aflekas.

Taigi, kitą rytą jų agentas pranešė, kad kompanijos „Warner Bros Pictures” pirmininkas Tobis Emerikas (Toby Emmerich) palaiko judėjimą, o svarbiausia – dar ir nori prie jo prisijungti. Zakas Snaideris prisimena Emeriko žodžius: “Tai tikra. Žmonės to nori. Ar jūs kažką dėl to darysite?”.

Dėl didelių prašymų, o gal ir dėl didelio noro Zackas Snyderis kartu su nuostabiąja ir taip pasiilgta aktorių komanda, kurią sudaro Benas Affleckas (Betmenas), Gal Gadota (Nuostabioji moteris), Henris Cavillas (Supermenas) ir Ray Fisheris (Kiborgas) įsitraukė į veiksmą ir suteikė viltį, kad Snyderio versija grįš. Tai visiems labai džiaugsminga žinia.

Dabar „Warner Bros“ komanda investuoja labai daug, nes labai tikisi ir turi vilties, kad „Teisingumo Lyga“ pagal rašytoją Zacką Snyderį taps realybe.

Naujausiais duomenimis teigiama, kad naujoji „Teisingumo Lyga“ bus suskirstyta į 6 epizodus arba į 4 valandas, bet tai tikriausiai tik menka smulkmena, kai visi taip laukia pamatyti filmą pagal režisierių Zacką Snyderį. Taip pat žinoma, kad filmas dienos šviesą išvys jau 2021 metų rugsėjo 5 dieną JAV platformoje „HBO Max“, tad laukti liko ne ilgai.

Taip pat skaitykite: Komiksais paremtuose filmuose netrukus gali nelikti baltataodžių vyrų superherojų?

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: