© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Didelio ir gana prieštaringo visuomenės vertinimo susilaukęs atlikėjas Thomas Neuwirth sceninis personažas Conchita Wurst atstovavo Austrijai 2014 m. „Eurovizijos“ dainų konkurse Kopenhagoje.

Džeimso Bondo filmų garso takelį primenančia daina pergalę Austrijai „Eurovizijoje“ pelniusi garsenybė viešai prisipažino, kad yra infekuota ŽIV. Šią naujieną Conchita Wurst paviešino socialiniame tinkle Instagram.

„Šiandien atėjo diena  išsilaisvinti nuo Damoklo kardo visiems laikams ir atvirai pasakyti: ašjau daug metų nešioju ŽIV virusą. Šis faktas, neturi nieko bendro su visuomene, bet mano buvęs vaikinas grasina paviešinti šią privačią informaciją, o aš nenoriu niekam suteikti teisės gąsdinti mane, daryti įtaką mano gyvenimui ir mano ateičiai.

Po to, kai man buvo diagnozuotas ŽIV, aš pradėjau gydymą. Jis nepertraukiamai tęsiasi jau ne vienerius metus, todėl aš negaliu perduoti viruso. Turėjau keletą priežasčių neviešinti ligos. – rašo socialiniame tinkle atlikėja. – Kol kas norėčiau įvardyti dvi iš jų: pirmoji ir pati svarbiausia priežastis yra mano šeima, kuri mane besąlygiškai palaikė nuo pat pradžių. Aš juos mielai išgelbėčiau nuo dėmesio, kurio susilauks dėl ŽIV infekuoto sūnaus, anūko, brolio.

Conchita_Wurst_at_the_Amadeus_Austrian_Music_Awards_2015

© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Mano draugai apie tai žinojo jau kurį laiką ir tvarkosi su šia informacija taip, kaip linkėčiau ir kitiems. Antra priežastis – ši informacija yra svarbi tik tiems, su kuriais nori turėti lytinių santykių. Geriau prisipažinti pačiam, nei leisti tai padaryti kitam. Tikiuosi padrąsinsiu kitus ir prisidėsiu naikinant ŽIV užsikrėtusių žmonių stigmatizavimą, nepaisant to, kokiu būdu jie užsikrėtė. Kreipiuosi į gerbėjus: ši informacija apie ŽIV jums gali būti nauja, bet man – ne! Aš jaučiuosi puikiai, esu stipresnė, labiau motyvuota ir laisvesnė nei bet kada anksčiau. Dėkoju už jūsų palaikymą!“

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: