Golden Parazyth Asmeninio archyvo nuotr.

Gyvi pasirodymai ir jų įrašai yra labai svarbi grupės „Golden Parazyth“ kūrybos dalis. Po tiek daug metų ir įvairių patirčių jie susifermentavo kaip geras vynas. Grupės muzika ir nuotaika turi labai aiškią spalvą ir užtikrintą skambesį lietuviškos muzikos kontekste. Šiandien „Golden Parazyth“ pristato pasirodymo iš Šv. Kotrynos bažnyčios įrašą ir kviečia į svarbiausią sezono koncertą Vilniaus Kongresų rūmuose.

„Kai viskas stoja į savo vietas, pasidaro labai ramu ir paprasta svajoti apie ateitį. Kada kūryba tampa įpročiu, gali tikėtis rezultatų. Ji iš manęs šiuo metu liejasi kaip lava iš ugnikalnio. Drąsiai žengiam į naujus muzikos klodus ir nebijom su krauju nuplėšti esamas etiketes. Taip įrodėm, kad mūsų publikai reikia ne tik banalios, vienadienės ir tuščios muzikos. Šiandien į mūsų koncertus renkasi šviesūs ir protingi žmonės. Ir jiems patinka mūsų gyvų pasirodymų estetika“, – teigia grupės siela Giedrius Širka.

„Nusprendėm, kad mums neužteks šito įrašo tiesiog atiduoti į internetą. Dar kartą aplankėm Šv. Kotrynos bažnyčią ir po tuščios bažnyčios skliautais patys perklausėm pilną koncerto įrašą. Pats veiksmas vyko ant tos pačios scenos, kur praėjusį rudenį sugrojom net du pasirodymus. Buvo labai įdomus jausmas ir smagi patirtis klausyti savo pačių koncerto įrašo per „Marshall“ kolonėlę. Tai turinys, kuriuo galim didžiuotis. Šis albumas padės susipažinti su geriausiais praėjusių metų kūriniais, nauju skambesiu ir dabartine mūsų vizija. Jame taip pat keletas senesnių kūrinių, kurie čia skamba visiškai kitaip. Net neabejoju, kad šis leidinys tikrai atras savo klausytoją. Gera juo dalintis su kitais“, – jam pritarė Aurimas Vilkišius.

Albumo dainų sąrašas:

1. „Secret Keeper“
2. „Ant Pasaulio Krašto“
3. „Simplicity“
4. „7“
5. „Upė“
6. „Come Closer“
7. „Dark Water“
8. „Supasi Supasi“
9. „Downtown Game“

Šis devynių kūrinių skaitmeninis albumas buvo įrašytas gyvai Šv. Kotrynos bažnyčioje. Šiandien jį jau galite perklausyti „Spotify“, „Deezer“, „Apple Music“, „Tidal“, „Amazon“, „Shazam“ ir kitose madingose muzikos platformose. Jame laiko patikrintas kūrinys „Downtown Game“ turi visai kitą spalvą ir aranžuotę. Albumo garso korekcijas atliko garso režisierius Jurgis Stasikėlis. Jis taip pat labai svarbus „Golden Parazyth“ komandos narys ir garso alchemikas.

Golden Parazyth – Live at St. Catherine‘s Church

Didžioji VU Botanikos sodo pieva buvo patikrinta praėjusią vasarą, Šv. Kotrynos bažnyčios skliautai – net du kartus rudenį. Pirmąjį koncerto įrašą parodė LRT televizija, o į abu pasirodymus bažnyčioje buvo išparduoti visi bilietai. Tai buvo pirmieji „Golden Parazyth“ bandymai padaryti kažką didelio ir savaip. Liudininkai iki šiol dalinasi šiltais epitetais.

Tokie koncertai turi tąsą, „Golden Parazyth“ – aiškią viziją ir komandą. Atėjo laikas dar vienam nuotykiui. Jie jau kuris laikas ieško visai kitų erdvių savo idėjoms ir muzikai. Tai rodo ir gyvi įrašai „Youtube“ kanale – turinio iš netradicinių vietų sukaupta daug.

Golden Parazyth – Safe (Rhodes Version)

Balandžio 15 d. Kongresų rūmai vienam vakarui taps „Golden Parazyth“ namais. Tai bus pirmas toks grupės pasirodymas šioje vietoje. Tą sekmadienį jie ners į muziką visa savo esybe. Juk džiaugsmas kurti kasdien daugiau nei akivaizdus. Tad į šį kūrybinį grupės etapą bus galima pažiūrėti iš labai arti ir visiškai kitaip.

Dar jiems talkins muzikantai, be kurių grupės „Golden Parazyth“ šiandien Giedrius Širka ir Aurimas Vilkišius nebeįsivaizduoja.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: