Pexels.com archyvo nuotr.

Stogo dengimas – nemažai pastangų reikalaujantis darbas. Prieš konsultuojantis su profesionalia tokios srities įmone, būtina apgalvoti svarbiausius aspektus apie įrenginėjimo procesą. Apie tai šiame straipsnyje ir kalbėsime. Jūsų patogumui pateikiame 6 naudingus patarimus susijusių su pastato aplinka bei stogo detalių įrengimo darbais.

Ventiliacija

Statybos ekspertai teigia, jog vienas svarbiausių dalykų įrengiant stogą – tinkamo dangos ventiliavimo užtikrinimas. Tokia priežiūra garantuos, jog Vasaros metu pastate nebus per daug karšta, o Žiemą – nesikaups papildoma drėgmė. Užsisakant stogo įrengimo paslaugas būtinai sužinokite ar bus pasirūpinta ventiliacijos įrengimo darbais, kurie užtikrins ne tik dangos ilgaamžiškumą, tačiau ir gerą pastato priežiūrą.

Stogo dydžio paskaičiavimas

Dar vienas svarbus dalykas kurį reikia žinoti atliekant įrengimo darbus – tikslus stogo dydis. Taip galėsite sutaupyti investuodami tik į būtiniausią dangos kiekį, atsižvelgiant į jo išmatavimus. Atsižvelgiant į statybos rinkų tendencijas, plieninės skardos danga – nebrangus ir lengvai prie pastato formos pritaikomas variantas. Investuojant į ją, galėsite būti užtikrinti, plokštės išliks tvirtos ir puikiai atrodančios, įvairaus ploto patalpose.

Konstrukcijos priežiūra

Kitas svarbus aspektas – pasirūpinti jog po danga esanti konstrukcija yra tvirta ir jos remontuoti nereikia. Įrengėjai nepataria kloti naujos dangos ant senos ir nesutvarkytos medienos, kadangi tai taip pat prisidės prie greitesnio plokščių nusidėvėjimo. Atliekant darbus, taip pat turite pasitarti su darbus atliekančia įmone apie tai kaip tokie darbai bus atliekami.

Apsauginiai dangos sluoksniai

Klojant stogo dangą, ypač metalinės kilmės, puikus papildomas darbas kuris gali būti atliktas yra apsauginį sluoksnį suteikiančių priedų uždažymas. Galėsite būti užtikrinti, jog jūsų danga turi papildomą apsaugą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių. Ekspertai pataria įsigyti plokštes padengtas stambiu cinko sluoksniu ar apsauginiais dažais. Taip bus sumažinta erozijos, rūdžių bei įtrūkinėjimų grėsmė – kas yra aplinkos sąveikos pasekmės.

Reikalaukite puikiai atlikto darbo ir samdykite profesionalus

Užsisakant darbus iš stogų dengimo įmonės, išsamiai pasikonsultuokite apie tai, kaip kokybiškas darbas – montavimas, dangos apsauga ir įtvirtinimas bus užtikrintas. Taip galėsite rasti tuos žmones kurie bus tikrai motyvuoti profesionalai. Prieš samdydami įmonę darbams atlikti išsamiai pasidomėkite apie jos atsiliepimus įvairiuose informaciniuose kanaluose. Apžvelkite įmones svetainę, pasiūlymus, buvusių klientų atsiliepimus, galbūt net ir įmonės socialinio tinklo profilį. Taip susidarysite bendrą įspūdį iš viešais prieinamų nuomonių ir atsirinksite geriausius.

Garantijų užtikrintumas

Įsitikinkite, jog tiek medžiagos kurias planuosite įsigyti, tiek patiems darbams pasamdyta įmonė suteiks garantiją. Taip pat pasidomėkite garantijos sąlygomis – ar ji suteikiama pakankamai ilgam laikotarpiui? Ar įmonė suteikia garantines konsultacijas? Ar už tai prašo papildomų pinigų? Tai tik keletas svarbių klausimų į kuriuos turite apgalvoti prieš darbų atlikimą. Tik taip galėsite būti užtikrintas profesionalia stogo priežiūra ilgam laikotarpiui.

Apibendrinant

Galima teigti, jog stogo įrengimas – nemažai niuansų turinti paslauga, kurios kokybė gali būti užtikrinta, tik prieš tai, labai gerai susiplanavus ir apgalvojus darbus. Šių patarimų tikslas – padėti jums pasiekti geriausią rezultatą įrengiant stogą ir samdant darbus atliekančius žmones.
Jei manote jog jums reikia profesionalų pagalbos susidėliojant savo veiksmus šiuo klausimu, krepkitės į įmonę “Rutufa” ir jos internetinę svetainę – www.manostogas.lt. Įmonės darbuotojai suteiks išsamesnių patarimų bei konsultacijų stogo dengimo klausimais.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: