Organizatorių archyvo nuotr.

Jei nežinote, kaip smagiai ir naudingai praleisti laiką su savo šeimą ir draugais, tai išbandykite plaukimą baidarėmis. Na, o mes jus kviečiame apie tai sužinoti daugiau.

Kam tinka plaukiojimas baidarėmis?

Plaukimas baidarėmis – tai puiki veikla žmonėms visų amžiaus grupių ir fizinio pasirengimo lygio

Štai keletas privalumų:

  1. Tai puikus būdas mankštintis. Plaukimas baidarėmis yra puiki viso kūno treniruotė, kuri stiprina rankas, nugarą ir pilvo raumenis. Tai taip pat puikus būdas pagerinti širdies ir kraujagyslių sistemos sveikatą.

  2. Tai puikus būdas mėgautis gamta. Baidarės yra puikus būdas ištirti gamtos grožį. Galite plaukti upėmis, ežerais ir net vandenynais. Galite pamatyti įvairių augalų ir gyvūnų, taip pat pasimėgauti gamtos ramybe ir tyla.

  3. Tai puikus būdas smagiai praleisti laiką su draugais ir šeima. Plaukimas baidarėmis yra puikus būdas susiburti su draugais ir šeima. Galite lenktyniauti baidarėmis, plaukti kartu ar tiesiog mėgautis pokalbiu, kai plaukiate.

  4. Tai gana nebrangi veikla. Plaukimas baidarėmis yra palyginti nebrangi veikla. Galite išsinuomoti baidares daugelyje vietų, o įranga paprastai yra nebrangi.

  5. Tai įgūdžių, kuriuos galite išmokti per trumpą laiką, veikla. Plaukimas baidarėmis yra palyginti lengvas įgūdis išmokti. Dauguma žmonių pagrindus gali išmokti per kelias minutes.

Kokios aprangos reikia plaukiant baidarėmis?

Apranga plaukiant baidarėmis priklauso nuo kelių faktorių: oro sąlygų, vandens temperatūros, plaukimo trukmės ir jūsų asmeninių pageidavimų. Visgi, yra keletas bendrų rekomendacijų:

1.patogūs drabužiai: rinkitės patogius, laisvus drabužius, kurie nevaržo judesių. Geriausia apsirengti sluoksniais, kad galėtumėte nusivilkti ar apsivilkti drabužius, priklausomai nuo oro sąlygų.

2. greitai džiūstantys drabužiai: pasirinkite drabužius, pagamintus iš greitai džiūstančių medžiagų, tokių kaip poliesteris ar nailonas. Tai padės jums išlikti sausesniam, jei įkrisite į vandenį arba prakaituosite.

3. apsauga nuo saulės: jei plaukiate saulėtą dieną, nepamirškite dėvėti kremą nuo saulės, kepurę ir akinius nuo saulės.

4. šilti drabužiai: jei plaukiate vėsesniu oru, apsirenkite šiltais drabužiais, tokiais kaip vilnonis megztinis ar striukė. Nepamirškite rankų pirštinių ir kepurės.

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: