pexels.com arshyvas Andrea Piacquadio nuotr.

Nemaža dalis žmonių mėgsta išvykti atostogų į įvairias užsienio šalis. Žinoma, tai išties puikus ir akiratį praplečiantis sprendimas. Kita vertus, neretai pamirštame, jog daug šaunių vietų taip pat turime Lietuvoje. Čia gausu sanatorijų, viešbučių, gamta apsuptų apgyvendinimo įstaigų ir panašių variantų. Taigi, pateikiame kelis populiarius pasirinkimus, kur galite pailsėti Lietuvoje. 

Sveikatinamasis poilsis

Sveikatinamasis poilsis patinka daugeliui žmonių. Stebinti tai neturėtų – toks pasirinkimas padeda atsipalaiduoti, užsimiršti ir papramogauti. Be to, kaip byloja pats pavadinimas, tai prisideda prie sveikatos gerinimo. Tokio tipo poilsis labiausiai populiarus Birštone arba Druskininkuose. Pavyzdžiui, vienu iš dažniausiai pasirenkamų variantų išlieka „Vytautas Mineral SPA“. Kita vertus, žmonės taip pat mėgsta ir įvairias sanatorijas. Bet kokiu atveju, tiek Birštonas, tiek Druskininkai spinduliuoja ramybe, todėl tai puikūs miestai sveikatinamajam poilsiui. 

Atokus namelis gamtoje

Atokus namelis gamtoje dviems – tai puikus pasirinkimas, norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio. Vienu iš populiariausių variantų būtų galima įvardinti ramiau.lt namelį miške. Nuošali vieta leis privačiai mėgautis akimirkomis dviems, o aplink esantis miškas sukurs ramybę bei harmoniją. Kita vertus, nors tai ideali erdvė poilsiui, kai kurie žmonės čia atvyksta ir dirbti. Gamtos apsuptyje dažnai gimsta puikios idėjos, todėl greičiausiai atrasite Jums reikiamo įkvėpimo. 

Autentiškas dvaras

Jeigu tradiciniai viešbučiai Jums jau pabodo, puikiu poilsio variantu galėtų tapti autentiškas dvaras. Lietuvoje įmanoma rasti bent kelias tokio tipo apgyvendinimo įstaigas. Visgi, populiariausiu variantu greičiausiai išlieka „Bistrampolio dvaras“. Čia galima rasti visko, ko reikia kokybiškam poilsiui. Tai – puikus viešbutis, restoranas, saunos bei sūkurinės vonios kompleksas. Be to, čia taip pat įsikūręs žirgynas ir gyvūnų ūkis. Aktyvaus poilsio mėgėjams greičiausiai patiks sporto aikštynas. Čia galima žaisti tenisą, krepšinį ar mini futbolą. Taigi, šioje unikalioje vietoje ne tik pailsėsite, tačiau ir papramogausite. 

Poilsis prie jūros

Poilsis prie jūros yra puikus pasirinkimas tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laikotarpiu. Žinoma, jeigu Jus domina maudynės, greičiausiai ten vyksite vasarą. Kita vertus, žvarbus periodas taip pat pasižymi savais privalumais, pavyzdžiui, gerokai mažesniu žmonių kiekiu ir didesne ramybe. Populiariausiais pasirinkimais ramiam poilsiui išlieka Šventoji bei Nida. Visgi, ieškantiems daugiau pramogų labiau tiks Palanga arba Klaipėda. Bet kokiu atveju, aplink Baltijos jūrą gausu puikių viešbučių, kuriuose galėsite apsistoti. Kai kurie iš jų taip pat siūlo SPA paslaugas, todėl kelis dalykus paprastai sujungsite į vieną. 

Vandens parkas

Druskininkų vandens parkas yra ideali vieta poilsiui su vaikais. Tai puikus pasirinkimas visais metų laikais, tačiau ypatingai žiemą – būnant viduje pasimiršta net ir pats žvarbiausias šaltis. Čia galima rasti įvairių nusileidimo kalnelių, baseinų, pirčių, kelias sūkurines vonias. Be to, vandens parke yra įsikūrusi speciali vaikų zona, kurioje linksmai dūks mažyliai. Kita vertus, tai idealus pasirinkimas ne tik tėveliams. Druskininkų vandens parko viduje yra įsikūrusi atskira erdvė suaugusiems. Taigi, jeigu norite kuo didesnės ramybės ir privatumo – tai puikus pasirinkimas Jums. Bet kokiu atveju, kaip galite matyti, vandens parkas tiks įvairaus amžiaus žmonėms. 

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: