kaip greitai parduoti nereikalingus daiktus dedu.lt

Šiais laikais, dėl telekomunikacijos bei informacinių technologijų, parduoti nereikalingus daiktus yra paprasta kaip niekada. Neverta namuose laikyti buitinės technikos, drabužių, antikvaro ir kitų daiktų tokiu atveju, jeigu jie yra Jums nereikalingi.

Skelbimų portalai – greitas, patogus ir paprastas būdas uždirbti iš nieko. Apskritai skelbimai yra ta vieta, kur mes ieškote reikalingų daiktų ir paslaugų, taigi turint parduodamų daiktų, ir Jūs turėtumėte kreiptis būtent ten.

Nemokami skelbimai specialiuose portaluose, tokiuose kaip www.dedu.lt – patogiausias būdas parduoti tai, ko Jums nebereikia. Žinoma, tokia galimybe naudojasi didžioji dalis Lietuvos piliečių, tad labai svarbu, kad Jūsų skelbimas būtų informatyvus bei originalus. Tokiu atveju patrauksite naršytojų dėmesį ir galbūt jis pirks būtent pas Jus.

Informatyvus skelbimas

Pirmasis pliusas, kuris garantuoja, kad klientas Jumis susidomės – tai informatyvus skelbimas. Neužtenka tik vienu sakiniu užsiminti, kad parduodate konkretaus modelio telefoną. Reikia kuo detaliau jį aprašyti, kad naršančiam asmeniui netektų Jums dėlto skambinti ir klausinėti smulkmenų. Tai remiasi ne tik į laiko taupymą, tačiau ir patogumą. Suteikite galimybę klientui greitai ir sistemingai atrasti tą informaciją, kuri jam reikalinga.

Defektai

Sąžiningas pardavėjas – geras pardavėjas. Būtinai nurodykite defektus. Juos atskleisti reikės anksčiau arba vėliau, tad geriau jau iškart pranešti apie problemas susijusias su konkrečiu parduodamu daiktu. Jeigu defektų yra labai daug ir neorite iškart atbaidyti kliento – tokiu atveju nuspręskite, ką yra būtina parašyti, o apie kokias problemas naudingiau būtų bent jau pradžioje nieko nesakyti.

Originalios fotografijos

Nemokami skelbimai neapsieina ir be fotografijų, kurios padeda pirkėjui geriau įsivaizduoti, kokios būklės daiktas yra parduodamas. Didesnis nuotraukų skaičius iš skirtingų pusių – puikus sprendimas. Ypač tokiu atveju, kai parduodate nemažai kainuojančius daiktus: transporto priemones, buitinę technika. Vėlgi, jeigu norite ką nors nuslėpti – geriau to nedaryti. Atvykęs prekės apžiūrėti – asmuo pamatys defektus ir jeigu jam netiks – jis nepirks. Na, o laikas bus sugaištas.

Išskirtinumas

Išskirtiniai skelbimai visada sulaukia didesnio dėmesio. Jog kai kuriais atvejais žmonės net ir jais dalinasi socialiniuose tinkluose. Kuo skelbimas labiau patraukia akį – tuo didesnė tikimybė, kad Jums pavyks sėkmingai parduoti nebereikalingus daiktus. Jeigu neturite raštinių gebėjimų labai sklandžiai reikšti savo mintis – tokiu atveju naudinga būtų dekoruoti nuotraukas. Galite pažaisti su photoshop programa ir įdėti kelias šmaikščias nuotraukas.

Naudingos nuorodos

Greta skelbimo visada naudinga pateikti kuo daugiau informacijos susijusios su parduodamu daiktu. Paprasčiausiai, ienas didžiausių elektroninių skelbimų privalumų yra tai, kad žmonės ieškodami reikalingos prekės taip pat gali ir naršyti ieškodami reikalingos info. Taigi, kad jiems netektų papildomai naršyti – visas naudingas ir reikalingas nuorodas pateikite skelbime. Taip tikrai patenkinsite klientą.

Privalumai

Dar viena galimybė padaryti Jūsų skelbimą kur kas dažniau pasirenkamų – privalumų iškėlimas. Jūsų parduodamas daiktas arba paslauga tikrai turi kokius nors privalumus, kurie pranoksta, pavyzdžiui, kitus modelius. Taigi, šiuo atveju rekomenduojame skelbime išryškinti tuos privalumus, kurie ir paskatina žmones pirkti konkrečiai Jūsų parduodamą modelį. Vėliau belieka įtikinti, kad pirktų būtent pas jus.

Jūsų lankstumas ir sąlygos

Galiausiai, visada labai naudinga greta skelbimo nurodyti ir Jūsų pačių požiūrį į pardavimą. Tai reiškia, kad jeigu suteikiate galimybę žmogui derėtis – parašykite apie tai. Taip pat pažymėkite, ar galite atvežti daiktą jeigu pirkėjas gyvena kitame mieste ir panašiai. Kuo daugiau tokios info – tuo pirkimas bus kokybiškesnis.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: