Elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ reikšmingai didina bazinį atlyginimą visiems prekių surinkėjams ir kurjeriams. Kurjeriams jis augs 24 proc., prekių surinkėjams – 18 proc. Pasak „Barboros“ vadovo Andriaus Jurgelevičiaus, situacija darbo rinkoje yra itin įtempta, todėl įmonė nusprendė papildomai investuoti tiek į esamų darbuotojų išlaikymą, tiek į naujokų pritraukimą.

Didesnį atlyginimą kurjeriams ir prekių surinkėjams įmonė pradės mokėti nuo lapkričio mėnesio.

„Kaip ir dauguma įmonių, susiduriame su iššūkiu surasti ir įdarbinti didesnį skaičių darbuotojų. Esame pasirengę įdarbinti 200 kurjerių ir prekių surinkėjų, tačiau tiek motyvuotų darbuotojų prisitraukti nėra lengva. Šiuo metu konkurencija darbo rinkoje ypač įtempta, tad mūsų užduotis yra ne tik pritraukti naujų darbuotojų, bet ir stiprinti esamų darbuotojų lojalumą bei motyvaciją dirbti „Barboroje“, – sako A. Jurgelevičius.

Prekių surinkimo ir logistikos centruose dirbančių darbuotojų atlyginimą „Barboroje“ sudaro fiksuota bazinė dalis ir kintamoji dalis, priklausanti nuo darbo rezultatų. Padidinus bazinę dalį, prekių surinkėjų atlyginimas sieks nuo 750 iki 1000 Eur, kurjerių – nuo 1000 iki 1300 Eur į rankas. Kaip pabrėžia „Barboros“ vadovas, įmonėje netaikomos atlygio lubos, todėl motyvuoti ir gerus rezultatus pasiekiantys darbuotojai gali uždirbti ir daugiau.

„Esame į rezultatą orientuota įmonė, todėl motyvacinę sistemą grindžiame darbuotojų pasiektais rezultatais: kuo daugiau surinkėjas surenka prekių, o kurjeris išveža užsakymų, tuo didesnį atlyginimą gali gauti – viskas priklauso nuo asmeninės motyvacijos. Tačiau didiname būtent bazinę atlyginimo dalį, tokiu būdu įnešdami daugiau saugumo ir finansinio stabilumo visiems darbuotojams“, – prideda „Barboros“ vadovas.

Iššūkių kelianti darbuotojų paieška skatina įmonę ieškoti ir papildomų sprendimų naujokams pritraukti bei išlaikyti. Pasak A. Jurgelevičiaus, darbuotojų lūkesčiai darbdaviui auga, ir ne visada užtenka mokėti vieną didžiausių atlyginimų rinkoje. Todėl atlyginimą lydi papildomos vertės, kaip nemokami pietūs, lankstus darbo grafikas, patogi darbo apranga ar partnerių nuolaidos, kurias ketinama papildyti ir specialia dovanų sistema naujokams

Šiuo metu „Barboroje“ yra beveik 900 darbuotojų, kurių didžioji dalis dirba surinkimo ir logistikos centruose – surenka klientų užsakymus ir juos pristato į namus.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: