„Vinted“ – tai pavadinimas žinomas daugeliui tikrų mados gerbėjų. Populiari internetinė naujų bei dėvėtų drabužių ir aksesuarų parduotuvė, kurioje gali ne tik pirkti, bet ir mainytis ar dovanoti. Lietuvoje sėkmingai startavusi platforma jau pritraukė apie 36,6 milijonų eurų investicijų, o dabar paskatinimo sulaukė ir iš užsienio. Viena didžiausių Vokietijos verslo grupių „Hubert Burda Media“ kartu su „Accel Partners“ bei „Insight Venture Partners“ Investavo apie 27 milijonus dolerių į šio verslo plėtrą.

„Vinted“ – tai projektas, sukurtas dviejų verslo partnerių, Mildos Mitkutės bei Justo Janausko. Pasak Justo Janausko, „Hubert Burda Media“ įmonių grupė yra idealus partneris tarptautiniam verslo augimui. „Burda“ gyvenimo būdo žiniasklaidos ir virtualių bendruomenių auginimo patirtis taps stipriu pagrindu naujam plėtros etapui, kuris bus pradėtas jau 2016 metais.

Martinas Weissas, „Hubert Burda Media“ įmonių grupės vykdomasis direktorius: “Vinted“ verslo modelis yra lengvai replikuojamas ir veiks praktiškai bet kurioje šalyje. Taip pat jis teigia, kad įmonės turimi skaitmeninės žiniasklaidos kanalai bei patirtis tarptautinėje žiniasklaidoje verslui bus labai naudingi.

Internetinės parduotuvės siekis – sumažinti resursus mados industrijoje ir skatinti žmones pirkti dėvėtus drabužius. Įmonė plečia ir savo asortimentą – įtraukiamos buities bei interjero dekoravimo prekės.

“Vinted” platforma suteikia galimybę užsidirbti parduodant nereikalingus daiktus, drabužius ar kitas prekes. Taip pat sutaupyti perkant pigiau nei parduotuvėse. Internetinė parduotuvė gali pasigirti turinti net 11 milijonų narių 8 šalyse, kurie kasmet parduoda daiktų už daugiau nei 100 milijonų eurų.

“Vinted” pasiekiama ne tik kompiuteryje, bet ir internetinių programėlių pagalba. Programa šiuo metu veikia JAV, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Čekijoje bei Lietuvoje. Tai didžiausia pasaulyje nebenešiojamų drabužių mainų platforma.

„Hubert Burda Media“ yra viena didžiausių Vokietijos žiniasklaidos įmonių grupių, valdanti per 400 spaudos ir skaitmeninės žiniasklaidos prekių ženklų. Kelerius pastaruosius metus jos augimą labiausiai skatino stiprus susitelkimas į skaitmeninę žiniasklaidą ir tarptautinę rinką. Įmonių yra ypač aktyvi Vokietijoje, Europoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose bei Azijoje.

„Accel“ yra pirmaujanti rizikos kapitalo įmonė, finansuojanti besikuriančius ir augimo stadijoje esančius verslus.

„Insight Venture Partners“ yra pirmaujanti pasaulinė privataus ir rizikos kapitalo įmonė, investuojanti į greitai augančias technologijų ir programinės įrangos bendroves.

Taip pat skaitykite: Kitąmet Lietuvoje prognozuojamas mažesnis startuolių skaičius

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: