Nyderlandų paslaugų centras „Baltic Nest“ įsikūrė Vilniuje ir jau planuoja žengti į Kauną

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-08-06 01:05

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

Nyderlandų telekomunikacijų bendrovės „Brokerteam“ Vilniuje įkurdino paslaugų centrą, ėmėsi ir papildomos veiklos. Biurų komplekse „Quadrum“ atidariusi nedidelėms įmonėms skirtą biurų erdvę „Baltic Nest“ beveik užpildė visą numatytą plotą ir planuoja plėsti erdvę ne tik Vilniuje, bet ir analogišką projektą vystyti Kaune.

„Į Vilnių atsikėlėme norėdami sukurti paslaugų centrą, kuris atliktų mūsų bendrovei ir klientams reikalingas funkcijas. Tačiau matydami rinkos poreikį sukūrėme erdvę, kurioje Lietuvoje norinčios įsikurti lietuviškos bendrovės ar nedideles komandas planuojančios įdarbinti užsienio bendrovės galėtų įsikurti aukštos kokybės ir geroje miesto vietoje esančiame verslo pastate. Kadangi NT vystytojai tokiuose verslo centruose nuomoja dideles patalpas 2-12 žmonių komandos negalėtų sau leisti įsikurti tokiose erdvėse“, – teigia „Baltic Nest“ direktorius Bas Kooijman.

Per artimiausius kelerius metus bendrovė planuoja įdarbinti apie 20 buhalterinės apskaitos, rinkodaros ir pardavimų specialistų, kurie aptarnaus motininę bendroves Nyderlanduose, klientus užsienyje ir „Baltic Nest“ erdvėje įsikursiančias bendroves.

„Mūsų vertės pasiūlymas „lizde“ įsikursiančioms vietinėms bendrovėms – pagalba žengiant į užsienio rinkas. Turime verslo patirties 35 pasaulio šalyse ir klientus 52 valstybėse. Išmanome rinkų specifiką, verslo kultūrą ir galime prisidėti prie sėkmės. Tuo tarpu užsienio bendrovės, norinčioms įsikurti Lietuvoje, teikiame žmogiškųjų išteklių, teisės, finansų paslaugas, dalinamės sukauptais kontaktais“, – sako B. Kooijman.

Šiuo metu „Baltic Nest“ yra 5 bendrovės, kurių viena – tarptautinė debesijos sprendimų tiekėja, Jungtinių Amerikos Valstijų bendrovė „Machsol“, per artimiausius dvejus metus Vilniuje planuojanti įdarbinti apie 30 informacinių technologijų specialistų. Planuojama, kad plečiant erdvę, bendruomenę turėtų sudaryti apie 20 įmonių komandos.

Bendrovė planuoja neužilgo plėstis ne tik Vilniuje, bet ir Kaune. Be to, „Baltic Nest“ svarsto galimybę analogiškas erdves atidaryti ir kitose Baltijos šalių sostinėse – Rygoje ir Taline.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt