popi.lt archyvo nuotr.

Gražūs ir kokybiški bei stilingi rūbai nebūtinai turi kainuoti daug. Yra galimybė apsipirkti pigiau ir atrodyti ypač gražiai, o drabužius nešioti ilgai. Jums įdomu kas suteikia tokią galimybę? Atsakymas – rūbai internetu.

Pirkite pigesnius rūbus ir dėvėkite juos ilgai, naudodamiesi modernaus apsipirkimo būdu – internetinėmis parduotuvėmis. Tiesa, apsipirkimas internetu dar negali pasigirti labai dideliu pelnu, tačiau kasdien pirkimas internetu vis dažnėja. Žinoma, internetinės parduotuvės pelnas priklauso nuo to, kuo ji prekiauja. Populiariausios ir žinomiausios tokios parduotuvės, kurios prekiauja mišriomis prekėmis. Nuo adatos iki didelių buitinės technikos prietaisų. Tačiau tokio didelio asortimento tikrai negali turėti kiekviena parduotuvė, nes tai reikalauja didelio kapitalo. Ir tai tikrai ne vienas ir ne viena dešimtis tūkstančių litų.

Svarbi ne tik prekių įvairovė, bet ir pati pardavimo strategija. Jeigu ir Jūs ruošiatės pradėti internetinės prekybos verslą, turite žinoti, kad strategija yra bene svarbiausias dalykas. Verslo planas yra pats pirmas dalykas, kurį turite sukurti prieš pradedant bet kokį verslą. Nebūtinai internetinį. Ir privalote jo nuolat laikytis. Jeigu galvojate būtent apie internetinę parduotuvę, pirmiausia turite nuspręsti kuo prekiausite. Tai gali būti bet kas. Nebūtinai daiktas, bet ir paslauga. Tiesa, reikėtų nuspręsti kiek galite investuoti į tokį verslą. Jeigu tai labai didelės sumos, tuomet gal vertėtų prekiauti įvairiomis prekėmis, o jeigu investicijos mažesnės, tik vieno tipo prekėmis. Tai gali būti buitinė technika, aksesuarai, rūbai internetu ar bet kas kitas. Jeigu norite dar labiau koncentruotis į vieną prekių tipą, tuomet tai galėtų būti tik sportinė avalynė, tik laikrodžiai arba tik suknelės internetu.

Dar vienas labai svarbus dalykas darantis įtaką internetinės parduotuvės pardavimams – reklama. Tai yra labai svarbu. Juk kuo daugiau reklamos, tuo daugiau žmonių Jus pastebės. Svarbiausia su reklama nepersistengti ir neinvestuoti į ją daugiau negu gaunate pačio pelno. Reikia pasirinkti optimaliausius reklamos būdus, kad kaina atitiktų paslaugos efektyvumą. Tačiau jeigu niekada nesusidūrėte su internetiniais verslais, tikriausiai manote, kad reklamuotis galima tik per televiziją, radiją ir žurnalus ar laikraščius. Tačiau geriausia reklamuotis pačiame internete. Tai galite daryti bet kokiuose kituose internetiniuose puslapiuose, o efektyviausias reklamavimosi būdas – užimti aukštas pozicijas Google paieškoje. Tai yra labai svarbu, tačiau visiškai neišmanantiems tokios reklamos subtilybių reikės nemažai pasimokyti ir pasigilinti.

Internetinis verslas reikalauja nemažai žinių ir gebėjimų. Galima teigti, kad reikia išmanyti daugiau dalykų negu turint paprastą parduotuvę. Rūbai internetu yra pakankamai pelningas verslas, tačiau reikia mokėti jį valdyti. Internetu galite parduoti bet ką, žmonės vis dažniau perka internetu, nes kelnės, kostiumai ir suknelės internetu yra daug pigesnės.

Tomas Morkūnas – reklamos vadybininkas besidomintis reklama internete, SEO, socialine rinkodara, IT naujovėmis… Laisvalaikiu užsiima internetinių projektų kūrimu bei jų reklama internete.

 

Taip pat skaitykite: