© Wikimedia Commons nuotr.

Rusija ir toliau naikina iš Vakarų šalių atvežtus maisto gaminius. Ne taip seniai įgyvendinat atsakomąsias sankcijas vakarams Rusijoje buvo naikinti iš Europos sąjungos ir kitų šalių įvežti gaminiai. Šalies muitinės pareigūnai traktoriais ir buldozeriais traiškė vaisius, sūrį, naikino pieno produktus, daržoves ir mėsą ir netgi gyvus žąsų jauniklius.

Kaip praneša internetinis šaltinis rsn.krasnodar.ru, Rusijos Federalinės veterinarinės ir fitosanitarinės priežiūros tarnybos inspektoriai, atsakingis už Krasnodaro kraštą ir Adygėjos respubliką, vykdydami draudžiamų gyvulininkystės produktų realizacijos patikrą Krasnodaro krašto Čamlyksko gyvenvietėje, neteisėtose prekybos vietose rado 1,6 kg Lietuvoje gaminamo sūrio „Džiugas“.

Toks gaminys yra įtrauktas į produktų, kuriuos draudžiama įvežti į Rusijos Federacijos teritoriją, sąrašą, tad inspektoriai jį konfiskavo, sugadino pakuotes ir sunaikino.

Naujienų portalo KaunoŽinios.lt redakcija ragina remti lietuviškų produktų gamintojus ir aptikus prekybos vietose kokybišką Lietuvoje pagamintą sūrį, įsigijus parsinešti jį namo ir naikinti kultūringai, t.y. naudojant peilius ir šakutes.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: