Jason Momoa /Instagram archyvo nuotr.

Aktorius Džeisonas Momoa (ang. Jason Momoa) yra gerai visiems kino gerbėjams pažįstamas kaip žmogus, įkūnijęs žinomus veikėjus, mylimus visame pasaulyje. Pirmą kartą televizijos ekrane pasirodęs gelbėtojo vaidmenyje, Džeisonas vėliau perėjo prie daug sudėtingesnių vaidmenų. Geriausiai jo žinomas vaidmenys – Khal Drogas (ang. Khal Drogo), pasirodęs pirmajame „Sostų karų“ sezone. Tai be galo brutalus ir laukinis personažas, kurį, daugelis sutiks, aktorius atliko nepriekaištingai. Būtent Khal Drogas užtikino jam didelį populiarumą ir ateities perspektyvas. Tačiau pats aktorius yra visiška priešingybė baisiam ir šaltakraujiškam laukinių vadui. „Švelnus gigantas“ – taip jį vadina jo gerbėjai. O taipat aktorius garsus Aquameno vaidmeniu iš kompanijos DC „Teisingumo lygos“ filmų serijos.

Realybėje Džeisonas Momoa yra labai šaunus, puikų humoro jausmą turintis žmogus. Tai jis puikiai parodo keldamas įvairius linksmus video klipus ir nuotraukas į savo Instagram‘o paskyrą. 6,6 milijono sekėjų turintis aktorius kas dieną linksmina savo gerbėjus nuotaikingomis nuotraukomis ir komentarais.

Jo paskyroje dažnai pamatysite jį su vaikais, kurių su žmona, taip pat garsia aktore, Lisa Bonet, jis turi du. Aktoriaus paskyra pilna gražių, jautrių ir šypseną keliančių šeimos momentų. Ne paslaptis jog aktoriai savo vaikus augina labai natūraliai, stengdamiesi suteikti jiems kuo daugiau galimybių būti lauke ir mėgautis gamta. Vienas pagrindinių šeimos užsiėmimų – laipiojimas uolomis.

Visiems, kurie seka jo paskyrą yra akivaizdu, kad aktorius mėgsta pasijuokti iš savęs ir krėsti išdaigas savo draugams. Internetinėje erdvėje itin išpopuliarėjusi nuotrauka, kaip jis sliūkina link Supermeno aktoriaus Henry Cavill, su kuriuo vaidino filme „Supermenas prieš Betmeną“, žmones tiesiog pakerėjo. Matosi, kad Momoa yra išties linksmų plaučių vyrukas.

JasonMomoa01

Be to, kad jis daug dalinasi apie savo gyvenimą ir mėgstamą veiklą, jis nepamiršta savo gerbėjams suteikti informacijos ir apie savo naujausius darbus. Šiuo metu jis labai aktyviai reklamuoja dar šiemet išeisiantį filmą „Aquaman“, kuriame atlieka pagrindinį vandens valdovo vaidmenį. Tai DC gerbėjų labai laukiamas filmas ir aktoriaus viešinamos nuotraukos tik dar labiau kelia susidomėjimą.

JasonMomoa02

Negalima kalbėti apie Džeisoną Momoą nepaminint, jog jis tiesiog dievina alų. Vienoje pokalbių laidoje jis papasakojo, kad kai pirmą kartą sutiko savo būsimą žmoną ir ji užsisakė Guinness alaus, tuo momentu jis suprato, kad ji yra ta vienintelė. Todėl jo paskyra yra tiesiog perpildyta vaizdinės medžiagos, kurioje aktorių galima pamatyti su bokalu rankoje.

JasonMomoa03

Taigi, Džeisonas Momoa yra iš tiesų unikalus vyrukas. Jo Instagram paskyra, pripildyta mėgstamiausių hobių ir šeimos akimirkų, nei minutei nepriverčia gailėtis, sekant jo paskyrą. Nuotaikingi video ir nuotraukos padeda gerbėjams geriau jį pažinti ir pažvelgti iš arčiau į jo gyvenimą. Kiekvienas, kuris neseka jo paskyros, turėtų ten apsilankyti. Jis pripildys Jūsų kasdienį gyvenimą šypsenų ir pozityvių minčių. O kur dar retkarčiais įkeliamos nuotraukos su „Sostų Karų“ aktoriais, su kuriais jis iki šiol yra išlaikęs puikius santykius! Kviečiu apsilankyti jo paskyroje ir pažinti žinomą aktorių iš arčiau.

JasonMomoa04 JasonMomoa05 JasonMomoa07 JasonMomoa08 JasonMomoa09 JasonMomoa10 JasonMomoa11 JasonMomoa12 JasonMomoa13 JasonMomoa15 JasonMomoa16 JasonMomoa17 JasonMomoa21

JasonMomoa19

Taip pat skaitykite: TOP 10 geriausių Margot Robbie kino vaidmenų

 

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: