„Elitsun" archyvo nuotr.

Soliariumų sudija „Elitsun“ gyvuojau jau šešerius metus. Šiuo metu yra keturios soliariumų studijos – trys iš jų įsikūrusios Kaune ir viena – Klaipėdoje. Kitaip nei kitos soliariumų studijos, „Elitsun“ akcentuoja sveiką įdegį, kurį išlaikyti padeda naujausio modelio soliariumai su visomis įmanomomis apsauginėmis funkcijomis.

„Elitsun“ – tai ne tik efektingas pavadinimas. Už viso to slepiasi ypatingas dėmesys kiekvienam klientui, prabangi išpuoselėta aplinka, pritraukianti net ir Lietuvos žvaigždes. Tik čia kiekvienas klientas pasijus svarbus ir išklausytas, o profesionalus, savo darbą išmanantis personalas pasidalins rūpima informacija apie sveiko įdegio išlaikymą.

Šiose soliariumų studijose rasite ne tik platų soliariumo kremų asortimentą, tinkantį net ir išrankiausiam klientui, bet ir kitų prekių, susijusių su GROŽIU ir SVEIKATA. Čia jus pasitiks plati Guinot prekių pasiūla, pritaikyta įvairaus amžiaus žmonėms, visiems gerai žinomos CHI plaukų priežiūros prekės, Kardashian plaukų linija ir kitos, daugelio išbandytos ir patikimos prekės.

Jau šešerius metus iš eilės, „Elitsun“ kviečia susipažinti su kitokia, sveikesne deginimosi kultūra ir pamiršti nesveiko įdegio mitą. Čia jus išmokys, kaip išlaikyti sveiką odos ląstelę, ką naudoti deginimosi seanso metu ir po jo, kaip paruošti odą sveikam įdegiui ir kaip ilgiau jį išlaikyti.

Produktų ir įrangos efektyvumą nuolat testuoja šios soliariumų studijos kolektyvas, o klietų pastabos ir pasiūlymai visuomet priimami ir įvertinami. Todėl nepasiteisinęs, klientų lūkesčių neatitikęs asortimentas keičiamas kitu ir tokiu būdu užtikrinama prekių bei paslaugų kokybė.

Mūsų studijas rasite

Kaune:

Baltų pr. 13, Aušros g. 20, Veiverių g. 150C;

Klaipėdoje:

Naujojo sodo g. 1

Užsakymo Nr. KMC170034

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: