KEYMONO grįžta su šviesa spindinčia daina Once More

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-11-21 06:58

Spausdinti | Komentarai

Šių metų pradžioje pristatę savo naująjį albumą Time Capsule, Keymono grįžta su dar viena nauja daina.

“Once More, tai mūsų dovana kiekvienam klausytojui. Tikimės, kad kiekvienas išgirdęs ją pamatys tą saulę ir šilumą, kurią sudėjome ten”, – taip savo naująjį kūrinį pristato KEYMONO grupės nariai.

“Once More” buvo įrašytas kūrybinio eksperimento metu, kurio tikslas buvo per keturias diena, įrašyti keturias dainas. Kiekvieną dieną prodiuserio vaidmenį perimdavo vis kitas grupės narys.

“Once More” dainos prodiuserio kėdę buvo užėmęs Jonas Gliaudelis, šiuo metu grupėje grojantis būgnais. Nors nuo pradžių iki galo 4 dainų padaryti nepavyko, bet pradžia buvo duota ir naujų dainų ilgai laukti nereikės.

“Once More” – daina apie tas akimirkas, kai žmogus supranta, kad viskas ko jis ieškojo yra viduje, ir aplinkinių įvertinimo nereikia, tam, kad jaustum laimę. Tai išlaisvina ir džiugina,” – atvirauja grupės nariai.

KEYMONO naująją dainą spėjo pagroti ir gyvai. Šiuo metu kaip tik yra montuojamas vaizdo klipas, kuris pasirodys visai ne už ilgo.

KEYMONO: FB – https://www.facebook.com/keymonosound/
WEB – http://keymono.org/
Youtube – https://www.youtube.com/user/thebrassbastardz
Instagram – https://www.instagram.com/keymonoband/
Spotify – https://open.spotify.com/artist/2CXb7qsMJoNkZv1keA1g63

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt