Seras Eltonas Johnas su draugais pradėjo jubiliejinį „Apple Music“ festivalį

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-09-19 05:23

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

Lapkričio 14 d. vienintelį koncertą Vilniuje surengsiantis seras Eltonas Johnas su savo grupe ir su kompanija draugų atidarė jubiliejinį, dešimtąjį „Apple Music“ festivalį. Kasmet Londone vykstančiame festivalyje dalyvauja pačios ryškiausios muzikos žvaigždės, rengiančios nemokamus pasirodymus. Šiemet rugsėjo 18-ą – 30-ą dienomis Londono „Roundhouse“ arenoje koncertuos reperis Chance the Rapper, DJ‘us Calvinas Harris, dainininkės Alicia Keys  ir Britney Spears, atlikėjai Robbie Williamsas ir Michaelas Buble, grupės „OneRepublic“, „Bastille“, „The 1975“ ir daugelis kitų.

Festivalį pradėti patikėta legendiniam britų muzikantui Eltonui Johnui. Pasirodymą pradėjęs daina „The Bitch Is Back“, atlikėjas prižadėjo gerbėjams tikrą siurprizų vakarą. Koncerto metu į sceną kartu su juo dainuoti ir groti lipo visas būrys jaunų atlikėjų, kuriuos E.Johnas atrado  radijo stotyje „Beats 1“, vesdamas laidą „Apple“.

Kiekvienas vakaro svečias su pagrindine vakaro žvaigžde atliko po dvi dainas: vieną savo kūrybos ir kurią nors iš daugelio klasikinių Eltono Johno hitų. Susižavėjusią publiką džiugino grupės „Devon“ vokalistė Rosie Lowe, atlikusi baladę „Goodbye Yellow Brick Road“, amerikiečių dainininkas ir gitaristas Parkeris Millsapas, padėjęs Eltonui ir George Michaelui sudainuoti „Don‘t Let The Sun Goes Down On Me“. Nustebino Los Andžele gyvenantis dainininkas Gallant, kurio hitą „Weight In Gold“ publika priėmė labai šiltai.

elton-john-consert

Organizatorių archyvo nuotr.

Ypač didelio palaikymo sulaukė Christine and the Queens. Prancūzų kilmės dainų autorė ir atlikėja scenoje pasirodė lydima savo šokėjų grupės ir atliko savo hitą „Tilted“. Publika stovėdama klausėsi jos atliekamos E.John klasikinės dainos „Tiny Dancer“ versijos.

Jubiliejinio „Apple Music“ festivalio atidaryme taip pat skambėjo patys garsiausi E.Johno hitai „Your Song“, „Rocket Man“, „Crocodile Rock“. Koncertą vainikavo finalinė daina „Saturday Night’s Alright for Fighting“, kurią atlikti į sceną grįžo visi renginio svečiai.

elton-john-song

Organizatorių archyvo nuotr.

Lapkričio 14 d. „Siemens“ arenoje Vilniuje vyksiantį Eltono Johno ir grupės koncertą rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis lyriškojo britų dainiaus Passenger koncertus, Kaune – elektroninės muzikos legendos Jeano-Michelio Jarre’o koncertą, populiariausią pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“ir daug kitų renginių.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt