Liepos 12-15 dienomis Anykščiuose griaudėsiantis „Velnio akmuo“ skelbia dar vieną roko scenos grupę. Karštąjį savaitgalį Lietuvos rokui atstovaus energija trykštantis funk/roko gyvsidabris – „Freaks On Floor“.

„Nors roko kaip muzikos krypties ribos labai plačios, iki šiol festivaliui „Velnio akmuo“ mes buvome ne  tos svorio kategorijos atlikėjai. Šių metų festivalio naujovė ir pasiūlymas prisijungti prie roko scenos mus tikrai nustebino. Tikime, kad „Velnio akmens“ fanų armija mus priims ir leis atskleisti tai, ką mokame geriausiai“, – tokiais žodžiais kvietimą sugroti festivalyje įvertino grupės frontmenas Justinas Jarutis.

Jei anksčiau „Freaks On Floor“ ir neatitiko „Velnio akmens“ standartų, tai šiais metais festivaliui praplėtus savo muzikinį spektrą vilniečių grupė neabejotinai atlieka vieno svarbiausių lietuviško roko reprezentatorių vaidmenį. Kad tai netušti žodžiai, įrodo lūkesčius pranokstantys trijulės pasiekimai: ne sykį „Freaks On Floor“ tapo konkursų prizininkais, savarankiškai išleido du labai palankiai priimtus albumus, surengė per 250 koncertų Lietuvoje ir jau spėjo savo muzikos virusą paskleisti už tėvynės ribų.

Charizmatiškų vaikinų komanda nėra eilinė rūsio grupė, kartą per pusmetį sugrojanti savo giminėms. Žiūrintys televizorių jau turėjo įsidėmėti protarpiais lietuviškose reklamose besivaidenančius „Freaks On Floor“ vaikinus. Be to, penkmetį skaičiuojantis kolektyvas nevengia rengti ir priimti įvairiausius iššūkius, kaip, pavyzdžiui, studentų piešinių konkursą, skirtą grupės antrojo albumo „Hello Girls!“ viršelio sukūrimui.

„Freaks On Floor“ kuriama muzika – tai tikras, aštrus, nenušlifuotas alternatyvusis rokas, pagyvintas kaulus išjudinančiu fanku. Gyvi kolektyvo pasirodymai bene labiausiai atspindi nutrūktgalvišką vaikinų prigimtį ir rokerišką dvasią. Su pirmais akordais klausytojo ausį prisijaukinanti trijulė lengvai įtraukia publiką į ritmo, melodijos ir veiksmo sūkurį. Koncertų metu „Freaks On Floor“ pašėlsta tikrąja to žodžio prasme, o visas pasirodymas tampa energijos iškrova tiek grupei, tiek klausytojams.

Beje, įdomus ir freak‘iškas paradoksas: pernai savo antrąjį albumą įrašę koplyčioje Anykščiuose, šiais metais „Freaks On Floor“ grįžta į tą patį kraštą su viesulu siautėti velniškame festivalyje…

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: