(c) kaunozinios.lt archyvo nuotr.

Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“, kas mėnesį vykstantis Bagažinių turgus savaitgalį atsisveikino iki kito sezono. Kitais metais turgus savo lankytojus pasitiks ir Vilniuje bei Klaipėdoje.

„Bagažinių turgus Kaune pasiteisino. Žmonės neliko abejingi idėjai, kad panaudoti daiktai gali praversti kitiems. Atsižvelgiant į žmonių pageidavimus, kitais metais turgus vyks ne tik Kaune, bet ir Vilniuje bei Klaipėdoje“, – teigia organizatorių atstovas Jonas Plenta.

Pasak organizatorių, Bagažinių turgų šiais metais aplankė apie 140 000 žmonių, iš savo automobilių bagažinių prekiavo daugiau nei 700 prekybininkų. Savaitgalį vykusį turgaus sezono uždarymą vainikavo ir savotiškas bagažinių rekordas – jų buvo per 150.

Organizatoriai pirmąjį Bagažinių turgaus sezoną vertina kaip labai sėkmingą. Nuolat augo prekiautojų ir pirkėjų srautai, renginys sulaukė žymių visuomenės veikėjų, politikų, scenos įžymybių palaikymo.

Pasak Bagažinių turgaus organizatorių atstovo J.Plentos, sėkmingą turgaus vystymąsi užtikrino vienas svarbiausių jo akcentų – bendravimas tarp žmonių.

„Žinant, kokia stipri šiai dienai yra vartotojiškoji kultūra, džiugu, kad Bagažinių turgų žmonės priėmė kaip vieną iš galimų alternatyvų. Šiame turguje viso sezono metu buvo įžvelgiamos savotiškos bendruomenės atsiradimo tendencijos. Tikimės, kad ir kituose Lietuvos miestuose ši iniciatyva bus priimta palankiai“, – sako J. Plenta.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Sponsored video

Taip pat skaitykite: