“EuroBasket 2011” ekipos galės atsivežti 14 žaidėjų

0
3

„FIBA Europe“ vykdomasis komitetas, gavęs „FIBA Europe“ Varžybų vykdymo komisijos rekomendaciją, nusprendė palikti galioti dar 2010 metų gegužės 30 dieną „FIBA Europe“ valdybos priimtą sprendimą leisti nacionalinių šalių federacijoms per 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatą į paraiškas įtraukti 14 žaidėjų. Tai sakoma „FIBA Europe“ generalinio sekretoriaus Naro Zanolino rašte, išsiuntinėtame Europos šalių krepšinio federacijoms.

„Sprendimas padidinti žaidėjų skaičių rinktinėse neprieštarauja jokioms taisyklėms, nes rungtynėms ir toliau bus galima registruoti tik 12 krepšininkų, – teigiama Europos nacionalinėms krepšinio federacijoms išplatintame „FIBA Europe“ rašte.

Pasak „FIBA Europe“ atstovų, registruoti 14 žaidėjų nėra būtina, bet leidžiama. Manoma, kad ne visos ekipos, kurios atvyks į „EuroBasket 2011“ Lietuvoje, atsiveš po 14 žaidėjų.

„Komandų paraiškose atsiradus daugiau krepšininkų plečiasi ir komandų galimybės išlaikyti žaidimo lygį per visą čempionatą. Tai ypač aktualu Europos pirmenybes išplėtus nuo 16 iki 24 komandų. Joms dabar teks sužaisti nebe 54, o 90 rungtynių. Tai didina traumų tikimybę, o papildomi du krepšininkai paraiškoje tampa savotiška apsauga nuo nenumatytų nemalonių įvykių“, – sako „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto varžybų vadovas Tomas Rimkus.

„EuroBasket 2011“ yra didžiausias krepšinio renginys Europoje per visą istoriją. Nacionalinės šalių rinktinės rugpjūčio 31 – rugsėjo 18 dienomis šešiuose Lietuvos miestuose: Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune kovos ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į Londono olimpiadą 2012 m.

Organizatorių informacija

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia