Pexels.com archyvo nuotr.

Nemaža dalis žmonių turi miško dalį, kuris yra neprižiūrimas ir nenaudojamas. Nesaugomas ir neprižiūrimas miškas gali ne tik prarasti savo vertę, bet ir atnešti daugiau išlaidų nei pajamų. Dalis žmonių nenori iškirsti miško ir iš to užsidirbti, nes nori saugoti gamtą. Gamtos saugojimas dažnai kainuoja nemažus pinigus, tačiau miško priežiūra ne kiekvienam įkandama. Norint parduoti mišką, neretai žmonės nežino nuo ko pradėti, kaip nustatyti rinkos kainą ir kam parduoti mišką.

Norint mažiau nervintis ir nebūti apgautiems, geriausia yra kreiptis į įmones, kurios užsiima ne tik miško supirkimu, bet ir konsultavimu. Įmonėje dirbantys specialistai jums patars ir padės pasirinkti geriausią sprendimą. Įmonės net gi gali padėti jums sutvarkyti mišką, jį prižiūrėti ir parduoti po kurio laiko – taip jūs užsidirbsite didesnius pinigus. Jeigu nenorite parduoti žemės ploto, bet jaučiate, kad medžius jau reikia kirsti, miško kirtimas gali būti geriausia išeitis. Iškirstą medieną parduosite, o naujai užsodintas miškas bus investicija į ateitį.

Jeigu nusprendėte, kad miško kirtimas yra jums geriausia išeitis, svarbu yra išsirinkti gerus specialistus. Jeigu miškas nėra didelis, reikėtų atkreipti dėmesį į savarankiškai dirbančius medkirčius, nes jie neretai darbą gali atlikti už mažesnius pinigus. Tačiau, tokiu atveju reikės susirasti kas iškirstus medžius išveš iš miško.

https://vizon.lt/

Užsakymo Nr. KMC200004

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: