Organizatorių archyvo nuotr.

Komfortas, estetika ir funkcionalumas – tai, kas šiais laikais bene labiausiai vertinama interjere. Šie kriterijai itin svarbūs renkantis ir langų uždangas. Jei šiuo metu kaip tik ieškote tokių priemonių, verta išbandyti kasetinius roletus. Kokiais privalumais jie pasižymi ir dar daugiau – aptariame šiame straipsnyje.

Visapusiškas patogumas ir funkcionalumas

Pirmoji savybė, kuria pasižymi kasetiniai roletai, yra patogumas. Jie gali būti valdomi net keliais skirtingais būdais: grandinėle (plastikine arba metaline), spyruokliniu mechanizmu arba elektrine pavara. Kiekvienas iš jų užtikrina sklandų ir nesudėtingą uždangų reguliavimą. Pagal poreikius, audinys gali būti užfiksuojamas bet kuriame lango aukštyje, taip maksimaliai apsisaugant nuo saulės.

Kasetiniai roletai internetu – tai sumanus pasirinkimas ieškantiems greito ir patikimo sprendimo. Jie tvirtai laikosi prie rėmo, todėl net ir atidarius langą nekyla jokių nepatogumų. Tai išties didelis privalumas šiltuoju sezonu, kaip reikia dažnai vėdinti patalpas.

Šių langų montavimas yra pakankamai paprastas ir nesudėtingas – jie tvirtinami prie lango rėmo. Todėl nepažeidžiamos nei lubos, nei sienos. Savo darbą puikiai išmanantys specialistai kasetinius roletus montuoja kruopščiai ir taisyklingai. Taip užtikrinamas sklandus priemonių naudojimas ir ilgaamžiškumas.

Estetiška išvaizda

Patraukliai atrodantis interjeras – daugelio svajonė. Siekiant ją įgyvendinti, svarbu apgalvoti daugybę dalykų, iš kurių vienas yra langų uždangos. Jos – neatsiejama namų įvaizdžio dalis. Kasetiniai roletai internetu atrodo estetiškai, nes ant ritinio susisukantis audinys yra paslėptas. Kasetė dažniausiai būna balta – būtent tokia labiausiai dera prie plastikinių langų. Tačiau, esant poreikiui, galima rinktis ir kitokios spalvos konstrukciją.

Daugiausiai puošnumo roletams suteikia audinys. Jo pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo interjero dekoro. Plačiame asortimente gausu skirtingų tipų, spalvų ir raštų audinių. Tam, kad apsispręsti būtų paprasčiau, verta pasinaudoti keletu patarimų:

  • Klasikinio stiliaus interjere puikiai tinka neutralių – tiek šviesių, tiek tamsių – spalvų roletai: kreminiai, smėliniai, rudi, tamsiai mėlyni arba žali. Šiuo atveju galima drąsiai išbandyti ir subtiliais raštais puoštus audinius.

  • Minimalistinėje erdvėje patariama derinti vienspalvius roletus. Spalvų pasirinkimas gali būti labai įvairus, tačiau tokio stiliaus interjere dažniausiai vyrauja šviesūs tonai.

  • Šiuolaikinių idėjų įkvėptoje aplinkoje skatinama nebijoti eksperimentuoti. Tuomet, kai norisi daugiau spindesio, labai tinka metalizuotais siūlais perausti audiniai. Jie, be abejonės, taps dėmesį patraukiančiu interjero akcentu.

Roletai internetu sukurti stilingiems namams, kuriuose apgalvota kiekviena detalė. Jiems naudojami audiniai ne tik estetiškai atrodo, bet ir suteikia norimą apsaugą nuo saulės. Pavyzdžiui, jei ieškote langų uždangų miegamajam, rekomenduojama išbandyti tankesnius audinius. Jie padeda itin gerai užtamsinti patalpas. Kambaryje, kuriame norisi sukurti jaukią prieblandą, ypač tinka retesnio, lengvesnio audinio roletai.

Nesudėtinga priežiūra

Kasetinius roletus itin nesudėtinga prižiūrėti. Jie gaminami iš tvirtų ir lengvai valomų medžiagų. Siekiant užtikrinti maksimalų komfortą, audiniai yra specialiai impregnuojami. Todėl jie tampa atsparesni nešvarumams ir dėmių susidarymui. Tam, kad roletai išliktų švarūs, pakanka reguliariai juos nuvalyti sausa šluoste arba šluotele. Visgi, jei dėmių išvengti nepavyko, audinio nepatariama šlapinti dideliu kiekiu vandens. Tai gali pakenkti ne tik jo išvaizdai, bet ir techninėms savybėms.

Savo namuose siekiate harmonijos, todėl estetikos, komforto ir funkcionalumo derinimas jums itin svarbus? Tuomet kasetiniai roletai internetu gali būti dėmesio vertas pasirinkimas. Tai įvairaus stiliaus interjeruose lengvai pritaikomos langų uždangos, leidžiančios pasimėgauti patogia kasdienybe. Jei jau kurį laiką svarstote atsinaujinti, dabar tinkamas metas tai padaryti. Užsisakyti sau patinkančias prekes galite itin patogiai ir greitai.

Užsakymo Nr. KMC200082

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: