Pexels.com archyvo nuotr.

Kokoso substratas yra gaminamas iš kokoso lukštų ir tinka įvairioms reikmėms. Dažniausiai jis yra naudojamas sodinant ir persodinant kambarinius augalus, svogūnines gėles, daržoves, sėjant sėklas.  Šis substratas taip pat yra tinkamas maišyti lygiomis dalimis su sodo dirvožemiu ir naudoti įvairių krūmų bei augalų mulčiavimui. Sužinokite daugiau apie kokoso substrato savybes ir atraskite labiausiai Jūsų poreikius tenkinančius pasirinkimus gera kaina.

Kokoso substrato savybės

Ši substrato rūšis pasižymi tuo, kad nesiskaido, yra nekintamo tūrio, nekaupia vandens ir palaiko optimalų druskų kiekį. Šis substratas taip pat gerai praleidžia šilumą, todėl idealiai tinka įvairių augalų tręšimui. Jis itin tinka gėlėms. Kokoso lukštų substratu tręšiamos gėlės žydi kur kas vešliau, nei tręšiamos durpių ar kokiu kitu substratu. Išbandykite šių trąšų teikiamas galimybes – tegul Jūsų augalų priežiūra būna dar lengvesnė ir malonesnė.

Platus trąšų pasirinkimas

Be daugybės rūšių kokoso substratų, pagamintų naudojant skirtingas medžiagų apdirbimo technologijas bei technikas, dar taip pat atrasite platų visokių trąšų pasirinkimą. Trąšas tiekiančios įmonės pasirūpino, kad atrastumėte labiausiai konkrečius poreikius atitinkančius pasirinkimus. Tiekiamos skirtingų mišinių trąšos, taip pat, esant poreikiui, pagal individualius užsakymus gaminami skirtingi trąšų mišiniai. Daugiau informacijos apie kiekvieno mišinio unikalias savybes ir pritaikymo galimybes suteiks patyrę ekspertai.

Kokybiškas kokoso substratas įvairioms Jūsų reikmėms! Įsigykite norimais kiekiais prieinama ir palankia kaina.

Užsakymo Nr. KMC200005

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: