Organizatorių archyvo nuotr.

Artėjant Valentino dienai vis daugiau žmonių galvoja – ką padovanoti savo antrai pusei, kad pavyktų parodyti, kad jis arba ji Jums yra labai svarbus. Tiesa, materialios dovanos vis dažniau tampa antraeilės. Kaip pasakoja Geliufeja.lt floristė: “Valentino dienos proga žmonės vis dažniau dovanoja gėles bei gražius žodžius. Būtent tai yra neįkainojama”.

Puokštės dydžio kriterijai

Gėlės į namus užsakomos internetu, tad užsakytojui nereikia pergyventi, kad teks pačiam rūpintis puokštėmis gėlių, kurios turėtų pasiekti adresatą. Kadangi rožių kotelai badosi, juolab, pervežti dideles puokštes yra sunku, natūralu, kad pristatymo paslauga tampa puikia pagalba.

Tad koks tas universalus puokštės dydis, kuris sako: “Aš myliu”? Dėmesys nėra klasifikuojamas. Tai gali būti ir viena rožė ir tuo pačiu jų šimtai. Galbūt tik tai, kad didesnė puokštė dažniausiai kuria kur kas solidesnį įvaizdį, o švenčių proga to yra siekiama.

Rožių spalviniai niuansai

Kadangi gėlių pristatymas Vilniuje atliekamas labai dažnai, natūralu, kad galima pasidaryti tam tikras išvadas – kokių spalvų puokštės dažniausiai užsakomos Valentino dienos proga. Turbūt nieko nenustebinsime pasakę, kad būtent raudonos – karaliauja.

Visgi, floristai pastebi, kad žmonės vis lanksčiau žiūri į gėlių simboliką ir jeigu iki šiol atrodė, kad tik raudonos rožės simbolizuoja meilę, tai šiuo metu Valentino dieną perkamos ir kur kas netradiciškesnės. Gana populiarios yra mėlynos, violetinės. Tai pat labai šviesios, kaip kad baltos bei geltonos.

Kotų ilgis

Taip pat renkantis puokštes galima daugiau dėmesio skirti ir kotų ilgiui. Pačios solidžiausios ir labiausiai elegantiškomis vadinamos ilgakotės rožės. Tačiau prekybos vietose galima rasti ir su kur kas trumpesniais koteliais.

Dažniausiai ilgakotės rožės yra dovanojamos vienos, o kai perkamos su trumpais kotais – jos komponuojamos puokštėje kartu su kitomis gėlėmis bei kitais dekoratyviniais akcentais.

Kad ir kokias gėlės nuspręsite dovanoti Valentino dienos proga – nepamirškite, kad gėlių pristatymas yra patogi paslauga, kuri padės Jums sutaupyti laiko ir pasveikinti mylimą žmogų net ir tokiu atveju, kai jis yra toli nuo Jūsų.

Užsakymo Nr. KMC200006

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: