ISM universitete - nevyriausybinių organizacijų mugė
(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Spalio 8 dieną, šeštadienį, Kauno ISM Vadybos ir ekonomikos universitete vyks jaunimo nevyriausybinių organizacijų mugė. Jos metu ne tik moksleiviai, studentai, bet ir besidomintys jaunimo organizacijų gyvenimu, turės galimybę susipažinti su organizacijomis, ir, žinoma, prisidėti prie jų veiklos.

Šio renginio organizatorius, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų atstovybė, sėkmingai gavusi finansavimą iš Kauno miesto savivaldybės (projektu – „Sužinok. Dalyvauk. Veik“), kviečia jaunimo organizacijas prisistatyti ir pristatyti savo veiklas.

Renginys pritraukė daugiau nei penkiolika nevyriausybinių organizacijų, kurios nori pasidalinti savo veikla. Mugėje dalyvaus tokios organizacijos kaip Sporto savanorių sąjunga, Moksleivių verslo klubas, „Neo – Lithuania“ Tautinė Lietuvos Studentų Koorporacija, Lietuvos moksleivių sąjunga, įvairių Lietuvos universitetų Studentų atstovybės ir daugelis kitų jaunimo nevyriausybinių organizacijų.

Renginio dalyviai turės galimybę ne tik gauti informaciją apie kiekvieną iš dalyvaujančių organizacijų, bet ir susipažinti su jų nariais.

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų atstovybės komanda siekia, jog šio renginio metu svečiai ne tik susipažintų su jaunimo organizacijomis, bet ir turėtų galimybę sudalyvauti paskaitose, kuriose galės sužinoti, kodėl svarbu dirbti komandoje, išgirs paskaitas apie aktyvumo svarbą jaunam žmogui.

Paskaitų tikslas – motyvuoti Kauno miesto jaunimą dalyvauti savanoriškoje veikloje, supažindinti su dabartine jaunimo užimtumo situacija mieste. Projektas ne tik suburs jaunus žmones, bet ir pačias organizacijas. Taigi renginio organizatoriai kviečia prisijungti ir sudalyvauti mugėje, o gal net ir prisijungti prie NVO veiklos, kuri remiasi savanoriška naryste bei savanorišku darbu ir tarnauja visuomenės interesams.

Organizatoriai laukia visų besidominčių jaunimo organizacijų veikla spalio 8 dieną (šeštadienį), 10.00 val. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (E. Ožeškienės g. 18).

ISM Studentų atstovybės informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: