(c) Organizatorių archyvo nuotr.

2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato („EuroBasket 2011“) ambasadorius Arvydas Sabonis, trečiadienį pristatė čempionatą Izraelio žurnalistams, susirinkusiems Izraelio olimpiniame komitete. A. Sabonio kvietimą tiesiogiai transliavo Izraelio televizijos sporto kanalas.

„Po 72 metų lietuviai turi galimybę žaisti Europos pirmenybėse savo namuose. Tai nepaprastai svarbu mums. Tačiau taip pat svarbu, kad mūsų svečiai būti patenkinti varžybų ir jų organizavimo lygiu. Atvykite ir patys įsitikinkite, kaip mes sugebame švęsti krepšinio šventes“, – pareiškė A. Sabonis.

Be naujausių organizacinių darbų Izraelio žiniasklaidai, krepšinio federacijos, Olimpinio komiteto ir nacionalinės krepšinio rinktinės atstovams buvo pristatytos naujausios technologinės inovacijos, kurios veiks „EuroBasket 2011“ metu.

Tarp prezentacijos svečių buvo Izraelio olimpinio komiteto prezidentas Zvi Varshaviakas, Izraelio krepšinio federacijos vadovas Shai Shani ir šalies nacionalinės rinktinės kapitonas Talis Bursteinas. Drauge su A.Saboniu krepšinio čempionatą Lietuvoje pristatinėjo „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto vykdantysis direktorius Mindaugas Špokas. Sveikinimo žodį tarė ir Lietuvos ambasadorius Izraelyje Darius Degutis.

„EuroBasket 2011“ pristatymas Izraelyje buvo šeštas toks renginys iš A. Sabonio ir „EuroBasket 2011“ organizatorių kelionių po Europą serijos. Prieš tai pirmenybės buvo pristatytos Slovėnijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Rusijoje ir Ispanijoje.

Trečiadienio vakarą Izraelio krepšinio bendruomenė buvo pakviesta į Lietuvos ambasados Izraelyje organizuotą priėmimą, skirtą „EuroBasket 2011“.

„Eurobasket 2011“ vyks rugpjūčio 31 – rugsėjo 18 dienomis, šešiuose Lietuvos miestuose: Alytuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose (ten žais ir Izraelis), Vilniuje ir Kaune. Pirmąsyk Europos krepšinio istorijoje jame dalyvaus 24 stipriausios Senojo žemyno rinktinės.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: