Vasario 14 d., 19.00 val. Kauno kultūros centre “Tautos namai“ (Vytauto pr. 79/ Kęstučio g.1) įsimylėjusiųjų dienos proga Kazio Binkio teatro premjera – juodoji komedija “Meilė ligi grabo lentos”, pagal italų dramaturgo, komediografo Aldo Nikolaji pjesę, režisierius Rimantas Štaras.

Ar Jūs tikite, kad meilė gali trukti amžinai? Ar mylite savo artimą žmogų taip pasiaukojančiai, kaip kad mylėjote ir aukojotės prieš dešimt ar dvidešimt metų? Ar egzistuoja MEILĖ LIGI GRABO LENTOS?

Atsakymo ieško šiandieninio spektaklio herojai, siūlydami ir Jums atsakyti į šį visais laikais žmoniją jaudinusį klausimą. Kiek metų gali trukti laiminga santuoka? O jei dar ji sukurpta iš išskaičiavimo? Egzistuoja žinomiausias ir daugelio išbandytas būdas – susirasti meilužį! Paįvairinti

gyvenimo kasdienybę nauja patirtimi, meilės nuotykiais, net jei tektų patekti į avarinę situaciją, susižaloti, visais įmanomais būdais suktis iš keblios situacijos, net pereinant devynis nuopolio ratus: ligoninę, kalėjimą, psichiatrijos kliniką, vardan naujai gimusio jausmo žmogui, kuris dar kol kas vienišas, bet turintis sužadėtinę. Sužadėtinę pašalinti iš kelio – vieni juokai, bet kaip pasielgti su mylėtu ir išlepintu savo vyru? Išsiskirti!? Jokiu būdu! Kad jis susirastų kitą? Ne, jis turi priklausyti tik Jai tol, kol… mirtis juos išskirs.

Kaip nusprendė šios juodosios komedijos temperamentingoji ir išradingoji herojė Eva, taip ir turi viskas vykti… Tik ar visada vyrai aklai vykdo, kad ir nekalčiausias gražuolės užgaidas? O jei ji ims ir užsimanys atsikratyti vienu iš dviejų mylimųjų?

Ir dar daug nenuspėjamų nuotykių patirs į šią komediją atėję žiūrovai, kuriems bus pasiūlyta … patiems sukurti komedijos finalinę sceną. Kaip gi turėtų baigtis ši intriguojanti ir raizgi meilės trikampio istorija?.

Eva – Kirtė Kemeikė
Mario – Arijus Brazauskas
Bruno – Andrius Tamoševičius
Dailininkė – Rimutė Skučienė

Bilieto kaina 5,00 Lt.

Vasario 16 d. 15.00 val. Kauno kultūros centre “Tautos namai“ (Vytauto pr. 79/ Kęstučio g.1)

tautinio meno koncertas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

Dalyvauja Kauno kultūros centro “Tautos namai” liaudiškų šokių kolektyvai: “Ainiai”, vadovas Z.Sliesoriūnas, „Suktinis”, vadovė L.Rekašienė, “Šėltinis”, vadovė V.Skiparienė ir Kauno technikos kolegijos tautinių šokių kolektyvas “Pušynėlis”, meno vadovas K.Pušinaitis.

Koncertas nemokamas

Vasario 19 d., 18.00 val. Kauno kultūros centre “Tautos namai“ (Vytauto pr. 79/ Kęstučio g.1) asociacijos “Teatronas” penkių žmonių monospektaklis “Tik viena duota” pagal G. Aleksos pjesę, režisierius Gildas Aleksa, dailininkė Bartė Liagaitė.

“Tik viena duota” – tai penkių žmonių monospektaklis, vaizduojantis tai, kas vyksta su žmogumi, kai jis lieka visiškai vienas, ir telieka vienas jį veikiantis faktorius – gyvenimas. Pirmame plane tarsi žaidimas, mistinis pasakojimas apie gyvenimą pagal keistas ir negirdėtas taisykles. Antrame – labai trapi istorija. Spektaklio eigoje suprantama, kad personažai – tarsi išversti vidumi į išorę ir tiesiogiai vaizduoja savo vidinius pasaulius, o jų veiksmai ir kalba – mintis. Su aktoriais bandėme pavaizduoti tai, ką žmogus kaip tik slepia nuo kitų. Tai tikrasis “aš”, kuris atsiranda vienatvėje, monologuojant, nuolat mąstant. Nors spektaklyje vaidina penki žmonės, kiekvienąsyk spektaklį kuria tik vienas žmogus, kai kiti telieka dekoracijos. Ir to griežtai laikomasi viso spektaklio metu. Spektaklio personažams pagrindinė vertybė – gyvenimas. O nagrinėjamu objektu pasirinktas pats kontraversiškiausias jausmas – meilė. Prie ko ji priveda penkių žmonių vidinius pasaulius – šįsyk bus matoma akivaizdžiai. Kaip tai pasireikš bevardžių personažų išoriniame gyvenime… Galime tik spėti. Mergina, kuri mylėjo – Monika Malakauskaitė, Vaikinas, kuris mylėjo – Jokūbas Bateika, Mergina, kuri myli – Agnė Auželytė, Mergina, kuri pavydėjo – Rūta Tamulevičiūtė, Vaikinas Tylenis – Šarūnas Masalskis.

“Kartą pagalvojau. Po to dar ir dar galvojau, bet kartą pagalvojau – kokia nauda? Kas iš to laimi? Kas būtų, jeigu penkiem žmonėm būtų duota tik viena gyvybė? Atsakymas man pasirodė gražus. Protingas. Atsakiau sau, kad tokiu būtu tie penki žmonės idealiai susikalbėtų.”

Bilieto kaina 5 Lt.

Vasario 26 d., 18.00 val. Kauno kultūros centre “Tautos namai“ (Vytauto pr. 79/ Kęstučio g.1) instrumentinės grupės „Subtilu-Z“ koncertas.

Atlikėjai: Laurynas Vaitkus – tenorinė birbynė, Dmitrijs Mihailovs – akordeonas, Povilas Velikis – akordeonas, Vytautas Švažas – perkusija.

Ar teko kada klausytis išjaustos ir ištobulintos, tarsi gyvos muzikos, kai tarpusavyje persipina tenorinės birbynės, akordeono ir mušamųjų garsai, kurie taip geba savyje paskandinti, įtraukti, jog dingsta laiko ir erdvės pojūtis? Tokius pojūčius gali sukelti tik instrumentinės grupės „Subtilu-Z“ skleidžiami subtilūs muzikos garsai.

„Subtilu-Z“ – tai profesionalių muzikantų grupė, kurios nariai Dmitrijs Mihailovs, Povilas Velikis, Laurynas Vaitkus ir Vytautas Švažas. Klasika, džiazas ir pačių muzikantų kompozicijos sukuria ypatingą atmosferą koncerte, kai tradicija dera su šiuolaikinės muzikos išraiška – gyvu žodžiu, šūksniu ar net dainavimu. Instrumentinei grupei jų atliekama muzika yra nuolatinis ieškojimas, kūryba, komponavimas, drauge – ir nepaliaujamas kelias į klausytojų širdis, subtiliai ir nuoširdžiai.

Grupė „Subtilu-Z“ leidžiasi į koncertinį turą po Lietuvą su naująja programa „Trys paslaptys. Skambesys. Emocija. Mintis“, pristatysianti naują gerai žinomų instrumentų skambesį. Atskleidę muzikos paslaptis sau, menininkai teigia, kad muzika – ypatingai subtilus ir žmogui reikalingas menas. Tikrąją muziką sudaro ne tik „plikas“ garsas, bet būtina ir emocija, duodanti jai ypatingumo, išskirtinumo. Tai, kad muzika pakylėja, kad išgirdę galime nešiotis ją savo atmintyje, šį meną padaro ypatingai artimu žmogui.

Koncerto trukmė: 1 val. 30 min.

Bilieto kaina 20,00 Lt.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: