Lietuvos himną atliks roko grupės
(c) "Thundertale" grupės archyvo nuotr.

Šį trečiadienį (rugpjūčio 10 d.) prieš draugiškas futbolo rungtynes tarp Lietuvos ir Armėnijos nacionalinių rinktinių Kaune, Lietuvos himnas nuskambės kiek neįprastai – jį sudainuos roko grupės „Thundertale“ muzikantai Laurynas Baškys ir Jonas Chockevičius.

Tai bus antras kartas, kai „Thundertale“ atliks Lietuvos himną. Roko stiliaus aranžuotę „Tautiškai giesmei“ „Thundertale“ muzikantai sukūrė šiais metais ir jau yra atlikę koncerte „Tėvynei“ kovo 11 dieną Vilniuje.

„Kaip atlikėjams mums yra garbė, kad Lietuvos futbolo federacija pakvietė į šias rungtynes. Kiekvienos tarptautinės rungtynės yra ne tik futbolas, tačiau ir savo tautos pristatymas“, – sakė muzikantai ir pažadėjo pademonstruoti, kad roko žanre Lietuvos himnas skamba taip pat puikiai.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Liutauras Varanavičius džiaugėsi, kad himną atliks grupė, kuri savo kūryboje puoselėja ir lietuviškas tradicijas.

„Himnas – svarbi įžangos į futbolo rungtynes dalis. Manau, kad žiūrovams bus įdomu išgirsti šiek tiek kitokį himno atlikimą, o futbolininkus tai dar labiau uždegs kovai aikštėje“, – teigė LFF vadovas.

Prieš Lietuvos himną žiūrovai taip pat išgirs ir Armėnijos himną „Mer Hayrenik“ („Mūsų Tėvynė”), kurį planuoja atlikti armėnų bendruomenės Lietuvoje dainininkės.

Kauno armėnų bendruomenės atstovai stebėti rungtynių pakvietė tėvynainius iš visų Lietuvos miestų bei kaimyninių šalių. Tikimasi, kad savo šalies futbolo rinktinę stadione palaikys apie keli šimtai armėnų.

Rungtynių tarp Lietuvos ir Armėnijos futbolo rinktinių pradžia – šį trečiadienį, rugpjūčio 10 dieną, 19 valandą Kauno S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadione. Pasirodymas šiose rungtynėse bus vienas pirmųjų grupės „Thundertale“ nariams po vasaros atostogų liepos mėnesį.

Lietuvos futbolo federacijos informacija

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: