M. Kuzminskas:

Nuo praėjusio sezono pradžios Kauno „Žalgiryje“ žaidžiantis jaunas krepšininkas Mindaugas Kuzminskas greitai įsiliejo į komandą ir įsitvirtino pajėgiausios Lietuvos ekipos gerbėjų širdyse.

Duodamas interviu jaunajai „Žalgirio“ žurnalistei Simonai Šlefendoraitei antruosius metus „Žalgirio“ komandoje žaisiantis puolėjas atskleidė, jog kartais pasiilgsta mokyklos laikų, išsakė savo nuomonę apie „žvaigždžių ligą“ ir patikino, kad pats ja neserga.

– Ar turi autoritetą? Kas jis?

– Turiu daug autoritetų. Juk autoritetai turi buti nebūtinai krepšininkai, net nebūtinai sportininkai. Visada sakiau, kad man autoritetai – mama, brolis, tėtis. Iš jų yra ko pasimokyti. Kaip krepšininkas imponuoja Ramūnas Šiškauskas, kaip sportininkas žavi Virginijus Alekna. Štai kiek daug autoritetų turiu.

– Kokia Tavo nuomonė apie Kauno „Žalgirio“ areną?

– Įspūdis milžiniškas. Džiugu, kad man vis tenka treniruotis geromis sąlygomis. Taip buvo ir Šiauliuose, kur buvo nauja arena. Vėliau, pervažiavus į „Žalgirį“, sąlygos irgi buvo puikios. O dabar — trūksta net žodžių.

– Abu su broliu Sauliumi esate krepšininkai. Ar už aikštelės ribų irgi elgiatės panašiai?

– Iš tikrųjų, nesame panašūs nei išvaizda, nei charakteriu. Galbūt panašūs tik tuo, kad niekad negalime dėl ko nors apsispręsti, tačiau sutariame tikrai puikiai, nebūna dienos, kad bent telefonu nepakalbėtume.

– Ar nekyla sunkumų dėl didelio ūgio?

– Sunkumų šiek tiek kyla. Ypač tada, kai reikia drabužėlių ar batų. Taip pat lovos dažnai būna trumpos, tad jau įpratęs esu, kad labai dažnai miegant kojos kabo.

– Ar sunku sportininkui derinti darbą su asmeniniu gyvenimu, šeima? Visgi dažnai tenka išvykti į užsienį, kartais net žaisti užsienio klubuose?

– Neturiu šeimos ir dar nežaidžiau užsienyje, tad sunku atsakyti. Kol kas viską spėju. Kaip visad ir sakiau – kuo daugiau darai, tuo daugiau ir spėji.

– Tik atėjęs į „Žalgirį“ tapai žiūrovų, ypač merginų, numylėtiniu. Iš kur tas populiarumas? Ar jis netrukdo asmeniniame gyvenime?

– Nėra jau tokio didelio dėmesio. Šiaip dėmesys man patinka, tad dabar net nėra kalbos apie trukdymą.

– Kokia pasaulio įžymybė, Tavo nuomone, yra ideali moteris? Kodėl?

– Sunku pasakyti, nes kuomet žmogaus nepažįsti, kažką spręsti nelabai gali. Nuotraukose juk matai tik išvaizdą, o tai yra tik viena iš daugelio idealios moters detalių.

– Vadinamoji „žvaigždžių liga“. Ką apie ją manai?

– Manau, jog jei esi pakankamai protingas, ja niekad ir nesusirgsi. Nei populiarumas, nei aplinkinių dėmesys negali ir neturi pakeisti žmogaus. Koks esi, toks ir turi būti.

– Neseniai prasidėjo nauji mokslo metai. Ar pats ilgiesi mokyklos? Kas joje tau labiausiai patiko? Kas nepatiko?

– Ilgiuosi. Mokykloje tikrai buvo smagūs laikai. Norėčiau grįžti porai mėnesių, tik, kad nereikėtų tuo metu rašyti kontrolinių. Mokykloje man patiko viskas. Kai dabar pagalvoju, tai net tos visos problemėlės, jauduliai dėl kažko buvo smagūs. Mūsų klasė buvo geriausiai besimokanti, bet, kartu, ir labiausiai išdykusi. Krėsdavome daug visokių išdaigų, kurias dabar smagu prisiminti.

– Kokius užsiėmimus, be krepšinio, lankei vaikystėje?

– Lankiau greitojo skaitymo būrelį, lengvąją atletiką, plaukimą. Labai trumpai —lėktuvėlių modeliavimą.

– Studijuoji ekonomiką. Kodėl būtent tai?

– Norėjau studijuoti žurnalistiką, tačiau baigęs gimnaziją išvažiavau į Šiaulius, o ten tokios specialybės nebuvo. Iš to, kas buvo, priimtiniausia buvo ekonomika.

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: