Kaunas.lt archyvo nuotr.

Kauno miesto gatvėse visą gegužės mėnesį vyksta intensyvūs duobių tvarkymo darbai. Šią savaitę didžiausias dėmesys skiriamas Krėvės, Taikos prospektų esančių duobių lopymui. Taip pat duobių tvarkymo darbai vyksta Studentų g., Saulės g., Pašilės g., Vaidoto g., Piliakalnio g., H.O.Minkovskių g., Karaliaus Mindaugo pr.

Miesto tvarkymo skyriaus specialistai nuolat prižiūri, kaip rangovai tvarko miesto gatves, bendrauja su darbų vykdytojais ir prižiūrėtojais. Pasak jų, kelininkai raginami esant geram orui nedelsti ir išasfaltuoti išfrezuotas duobes, jog subjurus orui, jos nekeltų avarinių situacijų bei papildomų rūpesčių vairuotojams.
Šiuo metu kelius tvarko net trys bendrovės: „Kauno keliai”, „Kamesta” ir „Fegda” Atliktus darbus prižiūri ir vertina „Laboratorinių tyrimų bandymo centras”.

Praeitą savaitę buvo tvarkomas miesto centrinėje dalyje išsidėsčiusios K.Ožeškienės g. ir K.Donelaičio g. Kelininkai taip pat užlygino duobes, esančias Pramonės pr., Savanorių pr., Veiverių g., Birštono g. ir Gimnazijos g. Remonto darbai baigti ir Jonavos g., Šv. Gertrūdos, Šauklių g., Draugystės g., dalis Technikos g.

Kaip teigė Miesto tvarkymo skyriaus atstovai, pagrindinis tikslas yra sutvarkyti kuo daugiau vientisų atkarpų centrinėje miesto dalyje. Išpjovus ir sutvarkius vientisą atkarpą, tokios gatvės dalis tarnauja ilgiau, joje neatsiranda įtrūkimų, kuriuose reikia tvarkyti nepraėjus nei metams po remonto darbų.

Artimiausiu metu Miesto tvarkymo skyrius planuoja suorganizuoti susitikimą su kelininkais, aptarti atliekamų darbų kokybę bei pasiūlyti, kai kurias gatves tvarkyti ir šeštadieniais, kuomet eismas nėra intensyvus ir remonto darbai galėtų būti atliekami greičiau.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: