Paminėta Lietuvos socialinių darbuotojų diena
(c) Kauno rajono savivaldybės archyvo nuotr.

Rugsėjo 27 d. Kauno rajono SBĮ Socialinių paslaugų centre susirinko gausus būrys Kauno rajone dirbančių socialinių darbuotojų.

Profesinės šventės proga jiems buvo tariami padėkos žodžiai, o skambančios melodijos leido bent trumpam atsikvėpti nuo be galo svarbių, bet daug kantrybės ir atsidavimo reikalaujančių darbų.

Renginį Socialinių paslaugų centre pradėjo gausių ovacijų sulaukę atlikėjai Rūta Ščiogolevaitė ir Merūnas Vitulskis. Jie susirinkusiems dovanojo ne vieną visų girdėtą ir mėgstamą lietuvišką ir užsienio kolektyvų dainą.

„Šiandien, Lietuvos socialinių darbuotojų dieną, džiaugiuosi Kauno rajono SBĮ socialinių paslaugų centre matydamas tokį gausų būrį itin vertingus ir svarbius visuomenės gerovei darbus atliekančių žmonių. Jūsų indėlis yra milžiniškas – už gerą širdį, kurią parodo atlikti darbai, kiekvienam iš Jūsų tariu nuoširdų padėkos žodį“, – susirinkusiems Kauno rajono SBĮ Socialinių paslaugų centro, socialinio darbo organizacijų, seniūnijų, senelių ir vaikų namų, Socialinės paramos, Vaikų teisių skyrių darbuotojams sakė Kauno r. savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

Naudodamasis proga, meras pasidžiaugė socialinių darbuotojų siekiu mokytis ir įgyti dar daugiau savo pasirinktai specialybei reikiamų žinių, gerinama produktyviam darbui reikalinga materialine baze, socialinių darbuotojų aprūpinimu ne tik darbui, bet ir saugumui reikalingomis priemonėmis, vykdomais projektais, besiplečiančiu siūlomų paslaugų spektru.

Baigdamas savo sveikinimo žodį V. Makūnas kartu su mero pavaduotoju Antanu Makarevičiumi, Tarybos nariais Lione Pikeliene, Antanu Nesteckiu ir Algirdu Žandaru įteikė gėlių ir padėkas už atsidavimą ir nuoširdų rūpinimąsi rajono žmogumi. Jos buvo įteiktos Užliedžių seniūnijos socialinio darbo organizatorei Renatai Lažaunykienei, Socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėjoms Petrutei Zakarauskienei, Jadvygai Valuckienei irRamutei Mikalauskienei, Socialinių paslaugų centro socialinei darbuotojai darbui su socialinės rizikos šeimomis Rasai Zaikauskieneiir Loretai Žičkuvienei, Užliedžių seniūnijos socialinio darbo organizatorei Renatai Lažaunykienei, Čekiškės senelių namų socialinio darbuotojo padėjėjai Egidijai Ramanauskaitei, Muniškių senelių namų socialinei darbuotojai Jolantai Kvalitienei, Zapyškio seniūnijos socialinio darbo organizatorei Neringai Pažereckienei ir Socialinių paslaugų centro skyriaus Krizių centro vedėjai socialiniams reikalams Onai Grabauskienei.
Sveikindama susirinkusiuosius Socialinės paramos skyriaus vedėja Angelė Ščiukauskienė džiaugėsi ir didžiavosi socialinių darbuotojų atsidavimu. „Mūsų socialiniai darbuotojai geba bendrauti, sugrąžina visaverčio gyvenimo jausmus. Dėkoju Jums už profesionalų ir kokybišką darbą ir linkiu kokybės, kantrybės ir vilties“, – teigė A. Ščiukauskienė.

Renginyje visų seniūnų vardu padėkos žodį tarė Akademijos seniūnė Dovilė Valentaitė. Kartu su Vilkijos apylinkių seniūnu Arūnu Bačiūnu seniūnė įteikė gėles Socialinės paramos skyriaus vedėjai A. Ščiukauskienei ir Kauno r. Socialinių paslaugų centro L. e. direktorės pareigas Linai Marozaitei.

Renginio pabaigoje Savivaldybės meras įvardijo Metų sėkmės projektą – Dienos socialinės priežiūros skyrių suaugusiems asmenims, turintiems negalią. Apdovanojimas buvo įteiktas už suteiktą galimybę vėl pasitikėti savimi.

Nuoširdžiai surengta šventė kiekvieną jos dalyvį maloniai pradžiugino ir įkvėpė tolesniems prasmingiems darbams.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: