Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Per pasitarimą Lietuvos krepšinio federacijoje ketvirtadienį nuspręsta, kad dėl teismo priimto sprendimo trims mėnesiams nušalinti nuo pareigų generalinį sekretorių Mindaugą Balčiūną permainų federacijoje nebus.

“LKF vykdomajame komitete jau buvo konstatuota, kad generalinio sekretoriaus nušalinimas įtakos federacijos veiklai neturės. Dar kartą aptarėme susidariusią padėtį ir nusprendėme, kad jokių permainų imtis nereikia net ir tuo atveju, jei M. Balčiūno apeliacija dėl teismo sprendimo bus atmesta”, sakė LKF prezidentas Arvydas Sabonis.

M.Balčiūnui pareikšti įtarimai dėl sukčiavimo, piktnaudžiavimo, dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu bei kyšininkavimo.

Drauge su M.Balčiūnu buvo sulaikyti Panevėžio mero patarėjas Darius Simėnas ir viešbučio “Romantic” savininkė Dalia Kuklierienė.

Panevėžio prokurorai kartu su STT pareigūnais atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba, sukčiavimo ir dokumentų suklastojimo aiškinantis savivaldybės lėšų panaudojimo viešbučio “Romantic” rekonstrukcijai teisėtumą.

Įtariama, kad prieš 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatą galėjo būti parengtas planas, kaip neteisėtai už Panevėžio miesto savivaldybės lėšas rekonstruoti uždarosios akcinės bendrovės “Via Unica” viešbutį “Romantic”.

M.Balčiūnas neigia kaltę ir žada bendradarbiauti su teisėsauga.

Panevėžio miesto apylinkės teismas praėjusį penktadienį nutarė piktnaudžiavimu ir kyšininkavimu įtariamą Lietuvos krepšinio federacijos generalinį sekretorių M.Balčiūną nuo pareigų nušalinti trims mėnesiams ir šešiems mėnesiams skirti namų areštą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: