(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kauno policijos pareigūnai ir daugiabučių namų administratoriai jau kitą savaitę pradeda organizuoti susitikimus su bendruomenėmis, skirtus nusikaltimų prevencijos klausimams. Susitikimų metu gyventojai sužinos, kaip saugotis nuo nusikaltėlių, elgtis kritinėse situacijose, bus aptartos galimybės didinti saugumą daugiabučių kiemuose.

„Ilgėjant tamsiam paros metui Kauno gatvėse auga nuskalstamumas. Gyventojai turėtų būti budresni – patys imtis prevencinių priemonių užtikrinti savo ir savo artimųjų saugumui. Kai kurių nusikaltimų būtų galima išvengti, jeigu žmonės būtų atidesni, nebūtų abejingi kitų pagalbos šauksmui. Būtent apie šias problemas planuojame kalbėti susitikimuose su daugiabučių administratoriais ir gyventojais“, – sakė Tauris Stauskis, Kauno policijos Prevencijos skyriaus viršininkas.

Pirmasis susitikimas su policijos pareigūnais ir daugiabučius administruojančios įmonės „City Service“ atstovais įvyks lapkričio 16 d., antradienį, J. Urbšio vidurinėje mokykloje, Dainavos seniūnijoje. Susitikime didžiausią dėmesį planuojama skirti saugumo užtikrinimo tamsiuoju paros metu ir telefoninių sukčių temoms aptarti. „City Service“ atstovai su gyventojais diskutuos apie saugumo didinimą daugiabučių namų teritorijose ir laiptinėse.

„Daugybė žmonių nuo nusikaltėlių nukenčia pakeliui į namus, neretai – visai šalia savo namų durų. Tikimės drauge su gyventojais rasti sprendimų, kurie padėtų mums ir policijos pareigūnais užkirsti kelią nusikaltimams ir užtikrintų saugesnį bendruomenės gyvenimą,“ – sakė „City Service“ Kauno regiono vadovė Vida Naudžiūnienė.

Lapkritį panašius susitikimus su gyventojais taip pat planuoja organizuoti Šilainius aptarnaujanti įmonė „Namų priežiūros centras“ ir Centro daugiabučiais namais besirūpinantis „Žaidas“.

Policijos pareigūnų ir daugiabučių administratorių bendradarbiavimas prasidėjo, kai vasaros pradžioje „City Service“, „Namų priežiūros centras ir „Žaidas“ darbuotojai, siekdami didinti bendruomenių saugumą įstojo į Policijos rėmėjų gretas.

Policijos pareigūnų ir daugiabučių administratorių bendradarbiavimo iniciatyvą artimiausiu metu planuojama plėsti ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: