G.Landsbergis: „Sveikinu Sauliaus Skvernelio sprendimą eiti į rinkimus su opozicine partija“

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-03-24 08:19

Spausdinti | Komentarai

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sveikina Sauliaus Skvernelio sprendimą eiti į rinkimus kartu su opozicine Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

„Sveikinu Sauliaus Skvernelio apsisprendimą eiti į Seimo rinkimus kartu su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Lietuvos Seimui ir visai politikai reikia atsinaujinimo ir savo sritis išmanančių profesionalų. Sprendimas kandidatuoti su opozicine partija rodo, kad tikri ir reikalingi pokyčiai Lietuvoje su socialdemokratais valdžioje yra sunkiai įmanomi. Neabejoju, kad po rinkimų kartu galėsime rasti bendrą kalbą”, – teigė G.Landsbergis.

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis apsisprendė 2016 m. Seimo rinkimuose dalyvauti su Ramūno Karbauskio vadovaujama Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Pask ministro, jis tikisi išlikti „nepriklausomu specialistu technokratu“.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt