Frederikas Jansonas. ELTA / Dainiaus Labučio nuotr.

 Į skandalą įsivėlusios konservatorės Monikos Navickienės atsistatydinimas iš ministrės pareigų nepakeitė prezidento nuomonės dėl Vyriausybės perkrovimo, sako šalies vadovo vyriausiasis patarėjas Frederikas Jansonas.

„Ponios Navickienės atvejis buvo tam tikras force majeure ir tai niekaip nesusiję su galimu bent jau daliniu Vyriausybės perkrovimu, apie kurį kalbėjo prezidentas. Tai du atskiri klausimai, atskirai juos ir spręs“, – „Žinių radijui“ antradienį sakė patarėjas, pažymėdamas, kad dėl skandalo kilusi įtampa Vyriausybėje nėra susijusi su atskirų ministrų darbo vertinimu.

„Jei ministras nelabai susitvarko su pareigomis, tai įtampa nei labai padeda, nei labai trukdo. Jei nesusitvarkė, tai nesusitvarkys. Šiuo atveju, tegu ir pusmečiui, bet galbūt geriau pakeisti“, – teigė F. Jansonas.

ELTA primena, kad G. Nausėda yra teigęs, jog verta kritiškai peržiūrėti kadenciją baigiančios Vyriausybės sudėtį. Šalies vadovas užsiminė, kad turi konkrečias pavardes ministrų, kuriuos, jo požiūriu, būtų galima pakeisti po to, kai Vyriausybė grąžins įgaliojimus. Prezidentūra leido suprasti, kad labiausiai abejojama žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko darbu.

Visgi, diskutuojant apie poreikį keisti Vyriausybės sudėtį į skandalą įsivėlė ir atsistatydino M. Navickienė.

Benas Brunalas (ELTA)

Rekomenduojame

Naujienų agentūros ELTA informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "NAUJIENŲ AGENTŪRA ELTA" sutikimo draudžiama.
 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: