Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Trečiadienį Valstybinės mokesčių inspekcijos paskelbti turto deklaracijų duomenys atskleidžia, kad iš visų Ministrų kabineto narių didžiausios vertės turto turi užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio šeima.

Ministras G. Landsbergis deklaravo turto už 395,1 tūkst. eurų, o jo žmona – už 16,3 mln. eurų. Šios šeimos turtas, kaip rodo Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) trečiadienį paskelbti duomenys. per metus išaugo apie 2,2 mln. eurų.

Energetikos ministro Dainiaus Kreivio šeimos turtas – 1,5 mln. eurų.

Socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės šeimos turto vertė – 711,2 tūkst. eurų. Šeimai priklauso akcijos, nekilnojamas turtas, žemės sklypai.

Susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio bendras šeimos turtas siekia 266,4 tūkst. eurų.

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas su žmona turi 232,6 tūkst. eurų vertės turto. Iš kurio 174 tūkst. – nekilnojamasis turtas.

Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio šeimos turto vertė  221,8 tūkst. eurų. Iš kurių 110 tūkst. vertės nekilnojamas turtas ir 51 tūkst. eurų santaupos.

Finansų ministrės Gintarės Skaistės bendra šeimos turto vertė – 220,3 tūkst. Maždaug pusę šios sumos sudaro nekilnojamas turtas.

Kultūros ministro Simono Kairio šeimos turtas vertas 171,9 tūkst. eurų. Iš jų – 120 tūkst. vertės nekilnojamasis turtas.

Ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės šeimos turtas siekia 45,3 tūkst. eurų.

Teisingumo ministrės Evelinos Dobrovolskos su sutuoktiniu turimas turtas 77 tūkst. eurų vertės iš kurių, 65 tūkst. sudaro buto vertė.

Žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko šeimos turto vertė – 179,9 tūkst. eurų.

Vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės deklaruota 49,4 tūkst. eurų santaupų.

Mažiausia  krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko turto vertė – 24,4 tūkst. eurų. Ministras taip pat turi 12,4 tūkst. eurų paskolą.

Premjerės Ingridos Šimonytės turto vertė – 277,6 tūkst. eurų, didžiioji dalis šios sumos – nekilnojamasis turtas.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: