Prekyboje pasirodė oficialūs
(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Lietuvos sporto prekių parduotuvėse jau pasirodė oficialūs 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato kamuoliai „Molten“ su „EuroBasket 2011“ logotipu.

„Pagaminti ir atvežti ne tik oficialūs „Molten“ kamuoliai BGL7, su kuriais bus žaidžiama Europos čempionate, bet ir paprastesnės kamuolių versijos, tarp kurių – mažytis suvenyrinis BGR1 kamuolys“, – sakė „Molten“ produkciją į Lietuvą importuojančios bendrovės „Skorpiono takas“ pardavimų vadybininkė Ermina Jeršova.

„Molten“ kamuoliais BGL bus žaidžiama ir kitais metais per Londono olimpiadą. Tai – natūralia oda padengtas krepšinio kamuolys, skirtas žaisti tik salėje.

Iš viso į prekybai Lietuvoje atsivežta kiek daugiau nei 2000 kamuolių. „EuroBasket 2011“ rungtynėms, kurių bus 90, reikės dar bent 200 kamuolių. Dar 60 tūkst. kamuolių „Molten“ davė pasaulio Guinnesso rekordui Lietuvoje pasiekti.

2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatas rugpjūčio 31–rugsėjo 18 dienomis vyks šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje. Pirmą kartą Europos istorijoje jame dalyvaus 24 geriausios Senojo žemyno komandos.

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: