Verslą galima sulyginti su povandeniu pasauliu, kuriame nestinga ryklių, tačiau gali išgyventi ir smulkios žuvelės. Ar jus traukia verslo vandenys? O ar galėtumėte juose išlikti? Ant kokių idėjų kabliuko gaudytumėte savo klientus?

Tokius vaizdingus palyginimus pasitelkę Kauno kolegijos studentai provokuoja jaunuosius kauniečius ir lapkričio 10 dieną kviečia dalyvauti atviruose renginiuose, kurie skirti verslo dienai paminėti.

Lapkričio 10 dieną 10-13.30 valandomis tikra verslo idėjų fiesta rengiama moksleiviams. Kauno kolegijos Verslo vadybos fakultete (Pramonės pr. 20, Kaunas) vyks Kauno miesto vidurinių mokyklų ir gimnazijų mokomųjų moksleivių bendrovių mugė, kurioje šios pristatys pačias netikėčiausias ir kūrybingiausias verslo idėjas.

Tą pačią dieną nuo 12 valandos ne tik moksleiviai, tačiau ir vyresnio amžiaus kauniečiai kviečiami dalyvauti paskaitoje „XXI amžiaus mityba: galimybės ir iššūkiai“, kurioje technologijos mokslų daktarė Gitana Alenčikienė atskleis ateities maisto pramonės paslaptis ir perspektyvas. Paskaita vyks Verslo vadybos fakulteto 231 auditorijoje (Pramonės pr. 20, Kaunas).

„Nerkim į verslo vandenis!“ – galiausiai ragina Kauno kolegijos Verslo vadybos fakulteto studentai ir siūlo dalyvauti specialioje akcijoje, kuri vakarop organizuojama Kauno prekybos or laisvalaikio centre „Mega“. Trečiadienį 17 – 18 valandomis į prekybos centrą prie garsiojo akvariumo užsukę lankytojai turės galimybę išsiaiškinti, ar yra pakankamai verslūs – jiems tereiks sudalyvauti tam tikroje apklausoje ir atlikti testą. Pagal gautus rezultatus apklausos organizatoriai patars prekybos centro lankytojams, ar verta žengti į verslą.

„Nebijokite, tai tikrai nebus egzaminas,“ – ramina akcijos sumanytoja, Kauno kolegijos Verslo vadybos fakulteto dėstytoja Birutė Leonienė ir skatina visus apsilankiusius kuo aktyviau atlikti testą, kuriuo bus tikrinamos tam tikros savybės, reikalingos sėkmingam verslininkui. „Juk visuomenėje gyvas stereotipas, kad kauniečiai iš prigimties turi „verslininko gyslelę“, tačiau ar tikrai? Kartais patirtis rodo ką kita,“ – pastebi akcijos koordinatorė. „Šiais laikais, kad galėtume išgyventi, verslus turi būti kiekvienas žmogus, o verslu yra tas, kuris sugeba pastebėti įvairias galimybes,“ – teigia B. Leonienė.

Renginių ciklą „Verslo dienos 2010“ ketvirtąjį kartą organizuoja Kauno kolegijos Verslo vadybos fakulteto studentai ir dėstytojai, siekdami populiarinti verslo studijas.

„Verslo dienos 2010“ atviri renginiai:

10.00 – 13 val. – Kauno miesto vidurinių mokyklų ir gimnazijų praktinio mokymo firmų verslo idėjų mugė (Kauno kolegija, Pramonės pr. 20, Kaunas)
12.00 val. – Vieša paskaita ,,XXI amžiaus mityba: galimybės ir iššūkiai“– lektorė technologijos mokslų daktarė G. Alenčikienė, 143 auditorija.
17.00-18.00 val. Akcija ,,Nerkim į verslo vandenis!“ prekybos ir laisvalaikio centre ,,Mega“ (Islandijos pl. 32, prie akvariumo).

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: