Asmeninio archyvo nuotr.

Tik ką atskridęs į Maskvą perverčiau įdomesnius laikraščius, interneto portalus ir radau naują, įdomią, gal net kiek keistą iniciatyvą – alkoholio reklamos draudimą internete.

Tokie pasiūlymai Reklamos įstatymui pateikti Rusijos dūmai. O pateikė, tai įdomu, Ekonomikos, inovacijų skatinimo ir verslumo politikos komitetas, kuris penktadienį jau antrą kartą svarstė šias pataisas.

Vienas iš Dūmos deputatų Viktoras Zvagelskis, kuris yra registravęs ne vieną iniciatyvą dėl alkoholio, išreiškė labai paprastą poziciją – uždraus registruotoms interneto žiniasklaidos priemonėms, reklama nueis į kitokius portalus, kuriuos bus sunku sukontroliuoti. Vis tiek reklamos bus, tik ji bus dar mažiau kontroliuojama.

Bus įdomu pažiūrėti, kaip toliau vystysis tokių pataisų svarstymai. Bet nuolatiniai draudimai manęs dar vis neįtikina, kad bus galima kaip nors uždrausti visą reklamą. Štai kad ir Lady Gaga dainos “Bad Romance” klipas youtube.com. O ten reklama degtinės yra, per telikus rodoma vos ne kasdien. Ir net dienos metu. Ir … Nieko.

Originalus įrašas tinklaraštyje Dainius Radzevičius

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: