Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Penktadienį muitinės pareigūnai Panemunės kelio poste sulaikė Rusijos pilietį, kuris savo mūvėtose kelnėse slėpė nelegaliai gabenamus daugiau nei 187 tūkst. litų įvairia valiuta.

Apie 2 val. nakties į Panemunės kelio postą atvykus lengvajam automobiliui “Lexus”, muitinės pareigūnai paklausė į Kaliningrado sritį važiuojančių Rusijos gyventojų, ar jie neturi deklaruojamų daiktų, kuriuos reikia pateikti muitinei.

Pasak Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pranešimo, muitinės pareigūnams vyrai sukėlė įtarimų, todėl jie buvo nukreipti detaliam automobilio ir asmenų patikrinimui.

Vairuotojas U.I., sutiko su pareigūnų reikalavimais, o keleivis A.Š. elgėsi priešingai, nors muitininkams akivaizdžiai buvo matyti, kad jo džinsai nenatūraliai išsipūtę.

Muitininkams paprašius parodyti, ką jis slepia, kategoriškai atsisakė tai daryti. Beveik pusę valandos atsikalbinėjęs ir aiškinęs, kad jis nieko neslepia, pagaliau pasakė, kad gali parodyti, kur yra pinigai lengvajame automobilyje.

Tačiau muitinės pareigūnai laikėsi nuostatos, kad privalo atlikti asmens apžiūrą, ir tai yra įprasta muitinės procedūra.

Vėliau A.Š. pats ištraukė iš tarp kojų laikytus pinigus. Muitinės pareigūnai suskaičiavo 50 tūkst. eurų (daugiau nei 172tūkst. litų) ir 5,5 tūkst. JAV dolerių (14,8 tūkst. litų), kurie buvo slepiami vyro kelnėse.

Lengvajame automobilyje “Lexus” buvo rasta dar 11 tūkst. 200 Rusijos rublių (960 litų) ir 650 litų.

Sulaikytų grynųjų bendra suma litais siekia beveik 190 tūkst. litų.

Muitinės kriminalinės tarnybos Klaipėdos skyriuje dėl pinigų kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 

Sponsored video

Taip pat skaitykite: