Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Ketvirtadienį vakare sulaikyta 24 metų moteris, įtariama atsikračiusi kūdikio jį išmesdama į degalinės šiukšlių konteinerį, pranešė portalas delfi.lt.

Trečiadienio vakarą, apie 19.15 val., Kauno rajone, Ilgakiemio kaime esančioje “Emsi” degalinėje rastas naujagimio berniuko lavonas. Kraupus radinys aptiktas degalinės tualeto šiukšliadėžėje.

Degalinės valytojui trečiadienį kilo įtarimas, kad šiukšlių maišas sunkesnis nei įprastai. Valytojas maišą išnešė ir išmetė į už 50 metrų nuo degalinės esantį konteinerį. Praplėšęs maišą valytojas išvydo berniuko kojytę.

Į degalinę iškart buvo iškviesti policijos pareigūnai.

Degalinės patalpas stebi vaizdo kameros. Tiesa, tualeto patalpa nėra filmuojama. Degalinės darbuotojai tikina, kad per dieną degalinėje apsilanko šimtai klientų, todėl pastebėti kažką įtartiną sudėtinga.

Peržiūrėję degalinės vaizdo kamerų įrašus pareigūnai nustatė automobilį, kuriuo buvo atvežtas naujagimis. Paaiškėjo, kad tuo automobiliu važiavo kūdikio mama, jos motina ir pastarosios sugyventinis. Vyriškį policija po keleto valandų sulaikė Druskininkuose. Jis degalinėje, kurioje buvo rastas naujagimio kūnas, lankėsi trečiadienį popiet.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: