Organizatorių archyvo nuotr.

Pastaraisiais metais labai išpopuliarėjo elektriniai dviračiai, vadinami el. dviračiais. Šiose naujoviškose mašinose tradicinis pedalų mynimas derinamas su elektros variklio pagalba, todėl dviratininkai gali naudotis daugybe privalumų. Nesvarbu, ar esate patyręs dviratininkas, ar dviračių pasaulio naujokas, štai kodėl galite apsvarstyti galimybę sėsti ant el. dviračio.

1. Padidinkite savo fizinio pasirengimo lygį

Priešingai nei manoma, elektroniniai dviračiai skirti ne tik laisvalaikio pasivažinėjimams. Jie gali būti veiksminga priemonė fizinei būklei gerinti. Nors variklis teikia pagalbą, dviratininkai vis tiek mina pedalus, taip užtikrindami širdies ir kraujagyslių treniruotę. Tyrimai rodo, kad e. dviračių naudotojų širdies susitraukimų dažnis gali būti panašus į tradicinių dviratininkų širdies susitraukimų dažnį, tačiau jų pastangos yra mažesnės.

2. Socialinė važiavimo dviračiu patirtis

Elektroniniai dviračiai suvienodina sąlygas ir leidžia kartu važiuoti įvairaus fizinio pasirengimo dviratininkams. Dėl to grupiniai pasivažinėjimai tampa malonesni, nes niekas nesijaučia atsilikęs. Tai įtraukus būdas mėgautis gamta, bendrauti su draugais ir dalytis važiavimo dviračiu džiaugsmu.

3. Įveikite stačias įkalnes

Daugeliui dviratininkų įkalnės gali būti bauginančios. Naudojant el. dviratį, įkalnės tampa lengvos. Variklis įsijungia, ypač tada, kai jo labiausiai reikia, ir užtikrina, kad viršūnę pasieksite nepervargę.

4. Greitis ir efektyvumas

Elektroniniai dviračiai sukurti taip, kad greičiau įsibėgėtų ir efektyviai įvažiuotų į kalną. Nors taisyklės nustato greičio apribojimus, dviratininkai dažnai pastebi, kad jų vidutinis greitis padidėja, ypač vietovėse su įvairiu aukščiu.

5. Tyrinėkite toliau ir plačiau

Dėl variklio pagalbos motociklininkai gali nuvažiuoti ilgesnius atstumus be nuovargio. Tai atveria galimybes tyrinėti naujus maršrutus, vietoves ir vietas, kurios anksčiau atrodė nepasiekiamos.

6. Ekonomiškas ir ekologiškas

Trumpoms ir vidutinės trukmės kelionėms elektroniniai dviračiai yra ekonomiška ir aplinkai nekenksminga alternatyva automobiliams. Juos pigiau prižiūrėti, jiems nereikia degalų ir jie neišmeta jokių teršalų. Be to, mieste jie dažnai yra greitesni už tradicines transporto priemones, ypač eismo piko valandomis.

7. Psichinė gerovė

Bet kokios formos važiavimas dviračiu yra naudingas psichikos sveikatai. Fizinio aktyvumo, gryno oro ir buvimo lauke derinys gali sumažinti nerimą, stresą ir padidinti bendrą laimę. Elektroninis dviratis suteikia visus šiuos privalumus, be to, juo galima nuvažiuoti daugiau kelio ir pažinti naujas vietas.

8. Mokesčių lengvatos ir taupymas

Kai kuriuose regionuose perkant el. dviratį gali būti taikomos mokesčių lengvatos, todėl jis tampa dar patrauklesnis. Be to, e. dviračių priežiūros išlaidos paprastai yra mažesnės nei automobilių.

9. Ramūs ir atpalaiduojantys važiavimai

Elektroniniai dviračiai garsėja tyliu veikimu. Švelnus variklio ūžesys beveik nepastebimas, todėl dviratininkai gali pasinerti į aplinką ir mėgautis ramia kelione.

Išbandykite el. dviračius Dviračių arenoje

Jei jus sudomino daugybė elektroninių dviračių privalumų ir svarstote apie jų įsigijimą, nėra geresnės vietos pradėti kelionę nei Dviračių arena. Ši Lietuvoje įsikūrusi parduotuvė gali pasigirti dideliu elektrinių dviračių, pritaikytų įvairiems poreikiams ir pageidavimams, pasirinkimu. Nesvarbu, ar važinėjate į darbą mieste, ar esate kalnų trasų entuziastas, ar ieškote laisvalaikio pasivažinėjimų gamtoje, “Dviračių arena” pasirūpins jumis. Jų specialistų komanda padės jums išsirinkti tinkamiausią el. dviratį, kuris pagerins jūsų važiavimo dviračiu patirtį.

Be to, investuodami į el. dviratį tokioje patikimoje parduotuvėje kaip Dviraciuarena.lt, galėsite užtikrinti aukščiausio lygio aptarnavimą po pardavimo. Reguliari techninė priežiūra, dalių keitimas ar bet kokie kiti rūpesčiai – jų atsidavusi komanda visada pasiruošusi padėti. Taigi, kam laukti? Apsilankykite Dviračių arenoje šiandien ir leiskitės į permainingą kelionę dviračiu.

DUK

Kaip veikia elektra varomų dviračių pagalba?

El. dviračiuose įrengtas variklis, kuris padeda minti pedalus. Pagalbos lygį galima reguliuoti atsižvelgiant į dviratininko pageidavimus, todėl važiavimo patirtį galima pritaikyti individualiai.

Ar galiu važiuoti el. dviračiu per lietų?

Taip, dauguma el. dviračių yra sukurti taip, kad būtų atsparūs vandeniui. Tačiau patartina vengti panardinti dviratį ar jo sudedamąsias dalis į vandenį, o po naudojimo laikyti jį sausoje vietoje.

Partnerių turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: