Organizatorių archyvo nuotr.

Tegul atostogos būna linksmybių ir atsipalaidavimo metas, kai daugelis nustoja galvoti apie išleidžiamas sumas, bet vis tiek protingos santaupos yra bet kokios gerovės pagrindas. O jei nuomojatės automobilį komandiruotėms, tai ne mažiau svarbus ir racionalus lėšų panaudojimas – juk dažnai tai būna įmonės pinigai.

Šiandien vis daugiau žmonių linkę keliauti savarankiškai, ir tai suprantama, malonu jaustis, kad esi pats savo laiko valdovas. Tačiau, visiškai judėjimo laisvei reikalingas transportas, o viešasis transportas ne visada patogus, o kasdieniniai pasivažinėjimai taksi gali skaudžiai padidinti atostogų išlaidas. Tad, jei vairuojate automobilį, tuomet patogiausias pasirinkimas yra išsinuomoti automobilį atostogoms.

Štai keletas patarimų, kaip efektyviai sutaupyti!

  • Išankstinė rezervacija. Norint išsinuomoti automobilį mažesne kaina,

patartina jį užsisakyti iš anksto. Tai leis gauti nuolaidą, taip pat išgelbės jus nuo situacijų, kai per laukimo laiką automobilio kaina kinta į viršų. Be to, išankstinis užsakymas suteiks galimybę išsirinkti būtent tokį automobilį, kuris jums tiks visais atžvilgiais; nuomos vietoje atveju dažnai tenka imti tai, kas šiuo metu yra.

  • Protingai rinkitės nuomos laikotarpį. Daugelis nuomos kompanijų, sumažina

dienos nuomos kainą ilgalaikiam naudojimui nuomojamu automobiliu. Todėl rezervuodami automobilį apskaičiuokite visas galimybes iš anksto.

  • Nuomojamo automobilio dydis. Didesnių transporto priemonių nuoma ne

visada kainuoja brangiau, tačiau jos sunaudoja daug daugiau degalų. Jei vykstate į kelionę ir neturite su savimi daug bagažo, tuomet geriau rinkitės nedidelį automobilį arba ekonominį variantą. Ekonominės klasės automobilių nuoma ypač aktuali tiems, kurie planuoja daug važinėti.

  • Pilnas kuro bakas. Nuomos įmonės dažniausiai reikalauja grąžinti automobilį

su pilnu degalų atsargu. Todėl pasirūpinkite, kad gražinant automobilis būtų pilnai užpildytas kuru, kad vėliau nereikėtų permokėti už degalų papildymą.

  • Rinkdamiesi nuomai tinkamą įmonę, atidžiai išanalizuokite rinkoje esančius

pasiūlymus ir nepraleiskite progos patikslinti informaciją apie nuolaidas ar akcijas.

  • Sutarties skaitymas. Ši taisyklė galioja bet kokiai automobilių nuomai.

Turite asmeniškai įsitikinti, kad nuomojama transporto priemonė visiškai atitinka tai, kas parašyta sutartyje. Kiekviena neįskaityta žala vėliau gali virsti papildomomis jūsų išlaidomis.

  • Automobilio grąžinimas. Kad išvengtumėte permokų, turite griežtai laikytis

nuomos įmonės taisyklių dėl išsinuomoto automobilio grąžinimo.

Užsakymo Nr. KMC220153

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: