Pexels.com archyvo nuotr.

Pirkti automobilį iš karto dažniausiai yra brangu. Tačiau, pastaraisiais metais vis daugiau smulkaus ir vidutinio dydžio įmonių savininkų renkasi ne automobilio pirkimą ar lizingą, o veiklos nuomą. Vienas labiausiai mėgstamų šios paslaugos aspektų yra tas, kad klientas gali pasirinkti skirtingas papildomas automobilio priežiūros paslaugas(padangų sandėliavimą, techninę pagalbą visą parą ir pan.). Šis dalykas veikia kaip papildoma motyvacija įmonėje dirbantiems darbuotojams. Tačiau, ar tai iš tikrųjų yra geriau už lizingą?

Veiklos nuoma bei lizingas yra apibūdinami ganėtinai skirtingai, tačiau iš tikrųjų šie dalykai yra labai panašūs. Pagrindinis skirtumas turbūt būtų tas, kad renkantis automobilio lizingą likutinės vertės po termino gali nelikti – tai priklauso nuo sudarytos sutarties sąlygų. Būtent todėl, jei siekiate, kad automobilis galiausiai taptų jūsų nuosavu turtu, lizingas yra protingas pasirinkimas. Fiziniams asmenims šis variantas tikrai yra geras, nes galiausiai automobilį jie turi galimybę pasilikti sau.

Visai kitaip yra su įmonėmis. Jei įmonei svarbu, kad automobilio išlaidas galima būtų apskaičiuoti kaip sąnaudas, tuomet lizingas yra geresnis pasirinkimas. Verta paminėti, kad tam, kad lizingas galėtų būti įtrauktas į sąnaudas, turi būti kažkokia likutinė automobilio vertė. Tačiau, toms įmonėms, kurioms nėra svarbu likti automobilio savininkais pasibaigus nuomos laikotarpiui, veiklos nuoma yra puikus pasirinkimas, leidžiantis naudotis nauju automobiliu už gerą kainą.

Užsakymo Nr. KMC190089

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: