(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Aš sutraukių dūmų pakilimo taką į savo oro uostą, skrydžių reguliavimo centras viršuje spjauna į fizikos dėsnius, striuardesės visiems papilsto dvigubą viskio, pilotai meta kepures žemyn, lyg tik ką bevertę popieriaus skiautę gavę studentai meta skrybėles dangun, o keleiviai pripasakoja keisčiausių istorijų apie tango šokančius raganosius ir jų vaikus namuose prižiūrinčias šimpanzes. Pala, kieno vaikus?

Išpučiu dūmus ir veidrodyje turbūt atrodau kaip senas dūdmaišis, nors nekenčiu muzikinių instrumentų, o gal ši neapykanta kyla iš nemokšumo? Taip, greičiausiai, pats sau paprieštarauju, pritardamas keletu prietarų. Nemesk kelio dėl takelio – taip ir lakstau autostradomis, nepasuku į mišką, tik nakčiai atėjus, įjungiu auto pilotą, kurį pats susimontavau iš senos padangos ir melsvų rankšluosčių. Kur dingo mūsų rankšluosčiai?? Šauktų pačiutė. Hjustone, problema, mes neturime pačiutės. Bet net jei turėtume, jai tikrai patiktų faktas, kad jos vyras turi auto pilotą.. Nesvarbu, kad jo automobilis yra gelsvai juosvas, o kai lyja, obuolmušas, tai jau vis šis tas.

Juk jai mama nuolat sakydavo – susirask galvotą berną. O čia netgi sakyčiau, mano galva per didelė tokiam mažam kūnui, kuri ypač nesiderina prie ūsų, kuriuos mėgstu sukioti sukdamas sukutį, o kaire ranka vakarais juos šukuoju palei plauką ir murkiu kaip katinas. Bėda, kad katino neturiu, ko pasekoje kitame vienkiemyje gyvenantys kaimynai jau pradėjo įtarinėti, jog vakarais virstu moterimi kate.. Iškrypėlis, sakytų, bet juk taip gražiai sveikinuos. Be to, kas jiems žolę savaitgaliais nuspjautų? Tikrai taip, eidamas iš vakaronių visada paleidžiu spjūvį ant kelių smilgų išaugusių prie pat jų vartų, vis galvoju.. Kas laimėtų, jei vis tik prireiktų baudinių?

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: